Kim jesteśmy?

Majsterkowanie to rozległy wszechświat złożony z wielu materii, z której każda ma swoje właściwości. Nie jest łatwo wiedzieć wszystko. Właśnie dlatego stworzyliśmy stronę sklep internetowy Fernand, aby pomóc Ci zrozumieć wszystko na temat ślusarstwa i znaleźć dokładnie taki produkt, którego potrzebujesz!

Na tej stronie znajdziesz wyjątkową ofertę produktów ślusarskich. Modele, rozmiary, wersje ... wybór jest szeroki, a produkty oferowane w sklepie są , wszystkie w wysokiej jakości! Ponadto towarzyszymy Ci na każdym etapie wizyty i zamówienia:

-Filmy instruktażowe pozwalają zrozumieć wszystko na temat produktów i ich montażu.

-Eksperci są dostępni przez telefon i czat, aby odpowiedzieć na pytania techniczne.

-Wreszcie nasz dział sprzedaży jest do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących dostawy lub obsługi gwarancyjnej w dni robocze w godzinach między 7.00 a 17.00.

Naszą ambicją jest, aby doświadczenie związane z zamówieniem w Fernand było idealne! Wybór, serwis, czas, wszystko jest zaprojektowane dla Twojej satysfakcji.

Dzięki stronie Fernand masz bezpośredni kontakt ze specjalistami od ślusarstwa. Ta bliskość gwarantuje najlepszy wybór. Wybór eksperta!

Łukasz

doradca techniczno-handlowy

Anna

e-commerce business developer