W Fernand znajdziesz wyjątkową ofertę produktów ślusarskich. Wybór jest ogromny, a produkty wysokiej jakości!

Kim jesteśmy?

Majsterkowanie to rozległy wszechświat złożony z wielu materii, z której każda ma swoje właściwości. Nie jest łatwo wiedzieć wszystko. Właśnie dlatego stworzyliśmy stronę sklep internetowy Fernand, aby pomóc Ci zrozumieć wszystko na temat ślusarstwa i znaleźć dokładnie taki produkt, którego potrzebujesz!

Na tej stronie znajdziesz wyjątkową ofertę produktów ślusarskich. Modele, rozmiary, wersje ... wybór jest szeroki, a produkty oferowane w sklepie są , wszystkie w wysokiej jakości! Ponadto towarzyszymy Ci na każdym etapie wizyty i zamówienia:

-Filmy instruktażowe pozwalają zrozumieć wszystko na temat produktów i ich montażu.

-Eksperci są dostępni przez telefon i czat, aby odpowiedzieć na pytania techniczne.

-Wreszcie nasz dział sprzedaży jest do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących dostawy lub obsługi gwarancyjnej w dni robocze w godzinach między 7.00 a 17.00, dostępni jesteśmy na czacie, telefonicznie i mailowo.

Naszą priorytetem jest to, by doświadczenie związane z zamówieniem w Fernand było idealne! Wybór, serwis, czas, wszystko jest zaprojektowane dla Twojej satysfakcji.

Dzięki stronie Fernand masz bezpośredni kontakt ze specjalistami od ślusarstwa. Ta bliskość gwarantuje najlepszy wybór. Wybór eksperta!

Tylko najwyższa jakość!

 

Dajemy z siebie wszystko, aby cały proces zamówienia w Fernand Polska był przyjemny i bezproblemowy! Wybór, obsługa, termin - wszystko dopasowane do potrzeb naszych klientów. Pomóż nam ulepszyć jakość naszej obsługi - daj nam znać, co Ci się podobało, a co nie, a my gwarantujemy, że postaramy się dać z siebie wszystko! Mamy nadzieję, że szybko dołączysz do szybko powiększającego się grona zadowolonych klientów.

 

Bezpieczeństwo ponad wszystko

 

Twoje dane są u nas bezpieczne i chronione. Tak samo płatności - procesujemy je tylko przez zaufane bramki płatnicze.