Filtruj według

Cena
Producenci
Gwarancja
Poziom zabezpieczeń
Zastosowanie
Rodzaj klucza
Rodzaj zamknięcia
Filtruj
    Kłódki do wnętrz

Kłódki do wnętrz

Kłódki do wnętrz zabezpieczają mienie przechowywane we wszelkich skrytkach, magazynkach i szafkach, ale też instalacje, których nie powinny dotykać niepowołane osoby. Kłódki do wnętrz wykorzystuje się też do ochrony pomieszczeń, do których dostęp powinny mieć jedynie upoważnione osoby – piwnic, garaży, kotłowni. Są to przede wszystkim kłódki niewielkie, zamykane na klucz bądź na szyfr. Dzięki różnym rozmiarom kłódek do wnętrz każdy dobierze model idealny ze względu na swoje potrzeby, ale też na wielkość łączonych elementów (np. uchwytów szafek).

Każda kłódka reprezentuje konkretne klasy zabezpieczeń (polskie i europejskie normy). Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego modelu, skontaktuj się z nami. Wspieranie Klientów to dla nas ogromna przyjemność!

Kłódka szyfrowa TANK...

99,79 zł

Kłódka szyfrowa, wewnętrzna. Korpus ze stali laminowanej, ocynkowany, chroniony opaska z PVC. Kabłąk ze stali nawęglanej, niklowany. Zamek szyfrowy – 4 mosiężne tarcze. Podwójne ryglowanie. możliwość zmiany szyfru, 10 000 kombinacji.

Dostępna w różnych kolorach opasek. Wysyłane losowo.

Kłódki do wnętrz: na klucz czy na szyfr?

Oba dostępne rozwiązania zabezpieczają mienie równie skutecznie. Zanim wybierzesz konkretny model, zastanów się, co jest dla Ciebie wygodniejsze. Wolisz pamiętać kilkucyfrowy szyfr (ewentualnie zapisać go w bezpiecznym miejscu), czy mieć klucz zawsze przy sobie?

 

Kłódki do wnętrz: na co zwrócić uwagę przy zakupie?

  • Na rozmiary kłódki, zwłaszcza jej uchwytu. Dopasuj długość pałąka do wielkości i położenia łączonych elementów. Jeśli będziesz używać kłódki na różne sposoby, zastanów się nad kłódką z regulacją uchwytu.
  • Na klasę zabezpieczenia – każda kłódka ma właściwe sobie oznaczenie składające się z cyfr i liter. Możesz je łatwo rozszyfrować – każda wartość odpowiada poszczególnej klasie zabezpieczenia czy odporności kłódki wg normy PN-EN 12320:2002.
  • Na materiał kłódki – wybierz materiały solidne (np. mosiądz, żeliwo) i model, który jest dobrze zabezpieczony przed korozją.