Używamy plików cookie w celu poprawy jakości korzystania ze strony internetowej. Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.

Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj
    Pasy transportowe

Filtruj według

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 305,00 zł

Pasy transportowe

Zabezpiecz wszystko co transportujesz na przyczepie lub na bagażniku dachowym za pomocą wytrzymałego i uniwersalnego pasa. Niezbędny do bezpiecznego transportu sprzętu pasek jest przydatny, by uniknąć problemów i ryzyka wypadnięcia transportowanych przedmiotów. Pas służy do bezpiecznego zabezpieczenia ładunku oraz zapewnia bezpieczeństwo i stabilność podczas przenoszenia ładunków. Pas transportowy dostosowany jest zazwyczaj do każdej potrzeby.

Pas mocujący jest dostępny w wielu modelach odpowiednich do rodzajów ładunku i systemów używanych do ich transportu. Kupując, wybierz pas, który jest wystarczająco długi i mocny dla Twojego bagażu.

Rodzaje pasów

Pas do bagażu: pas walizkowy jest niezbędnym dodatkiem na wakacje. Prosty w montażu, ogranicza ryzyko przypadkowego otwarcia walizki. Dostępny w różnych kolorach pas ułatwi też rozpoznanie Twojego bagażu.

Klamra lub pasek zapadkowy z hakiem lub z napinaczem służy do zabezpieczenia i zamocowania sprzętu na przyczepie lub bagażniku dachowym. Dostępny w długościach od 2,5 do 5 m pas klamrowy ze sprzączką Thirard może wytrzymać udźwig od 245 do 362 kg w zależności od modelu.

Automatyczny pas zapadkowy z napinaczem pozwala nie tylko na zabezpieczenie i zamocowanie sprzętu na przyczepie lub bagażniku dachowym, ale ma tę zaletę, że ma system automatycznej regulacji napięcia przydatny do szybkiego zaciśnięcia pasa.

Linka bungee, w przeciwieństwie do pasa, jest elastyczna. Może być stosowana do mocowania małych przedmiotów lub paczek na rowerze, wózku lub przyczepie.

W koszyku znaleziono 35 produktów.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Zestaw 2 pasów...

116,30 zł
Pas transportowy poliestrowy 25 mm × 2,00 m z klamra samozaciskowa z gumowymi hakami w ksztalcie litery „S”. Obciazenie uzytkowe 250 kg – Obciazenie zrywajace 500 kg.

Zestaw 2 pasów...

244,59 zł
Pas transportowy poliestrowy 27 mm × 5,00 m z napinaczem i gumowymi hakami w ksztalcie litery „S” Obciazenie uzytkowe 500 kg – Obciazenie zrywajace 1000 kg.