Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Gwarancja
Zastosowanie
Typ drzwi
Rodzaj klucza
Filtruj

Akcesoria drzwiowe

Akcesoria do drzwi to dość pojemna kategoria użytecznych produktów, które pełnią dodatkowe funkcje w drzwiach, a tym samym podnoszą komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania! Dostarczamy wizjery do drzwi, odbojniki drzwiowe, blokady przeciwwyważeniowe, samozamykacze, zapornice, amortyzatory, kliny, zatrzaski magnetyczne itp. Wszystkie nasze akcesoria łączy trwałość, funkcjonalność i estetyka. Doradzamy i pomagamy dopasować akcesoria do wymagań technicznych!

Jakie akcesoria drzwiowe oferujemy w sklepie Fernand?

W naszej ofercie znajdziecie zarówno niezbędne akcesoria do drzwi – np. zawiasy czy odbojniki drzwiowe – jak i przydatne gadżety, które podnoszą codzienny komfort i zapewniają solidne poczucie bezpieczeństwa. Staramy się ciągle poszerzać ofertę, aby dostarczać nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania dla osób prywatnych i firm. Całą naszą ofertę akcesoriów drzwiowych możemy podzielić na kilka dużych kategorii.

  • Wizjery do drzwi. Wizjer do drzwi, czyli popularny „judasz”, jest gadżetem potrzebnym i przydatnym. Oferujemy zarówno klasyczne wizjery, np. optyczne (160 i 200°), jak i nowoczesne wizjery elektroniczne oraz zdalnie sterowane z kamerą, wyjątkowo praktyczne i komfortowe w obsłudze!

  • Odbojniki drzwiowe. Odbojniki chronią zarówno drzwi, jak i meble, ściany oraz inne wyposażenie domowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, dzięki czemu zachowują swój fabryczny wygląd na lata. Mnogość kształtów, kolorów i rozmiarów pozwala dopasować odbojniki drzwiowe do wystroju wnętrza.

  • Samozamykacze. Oszczędzają czas, dbają o bezpieczeństwo i zapobiegają uciekaniu ciepła z pomieszczeń – samozamykacze to akcesoria do drzwi, które troszczę się o codzienny komfort. Oferujemy różne ich rodzaje, przystosowane do montażu w skrzydle, ościeżnicy czy podłodze, i o odmiennym mechanizmie.

  • Zapornice i blokady. Zapornice i blokady to dodatkowe akcesoria do drzwi, które zwiększają bezpieczeństwo. Niektóre z nich pełnią specjalne funkcje (np. zapobiegają wyważeniom). W naszej ofercie znajdziecie dziesiątki tego rodzaju akcesoriów o odmiennych walorach wizualnych i użytkowych.

  • Amortyzatory, ograniczniki, kliny. Te niepozorne i nadzwyczaj przydatne akcesoria drzwiowe zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania drzwi, a jednocześnie zapobiegają m.in. uszkodzeniom mechanicznym. Jest ich wiele i każdy znajdzie produkt spełniający jego oczekiwania i potrzeby!

  • Akcesoria montażowe. Zawiasy do drzwi i gadżety do samozamykaczy to z kolei niezbędne części do montażu drzwi i ich „osprzętu”. Oferujemy wyłącznie trwałe i solidne akcesoria, w różnych wariantach i wymiarach. Nasi specjaliści chętnie pomogą dopasować produkty do wymagań technicznych. Zapraszamy!

 

Czym kierować się podczas wyboru akcesoriów do drzwi?

  • Trwałość akcesoriów drzwiowych. Zakup akcesoriów do drzwi powinien być inwestycją na lata. Warto zwracać uwagę na materiał gadżetów oraz jego zabezpieczenie, ale też na solidność wykonania. W sklepie Fernand znajdziecie akcesoria drzwiowe najwyższej klasy, które będą służyć latami!

  • Funkcjonalność akcesoriów do drzwi. Równie ważna jak trwałość jest użyteczność akcesoriów. To powinny być rozwiązania, które zapewnią wygodę codziennego użytkowania i oszczędność czasu, a jednocześnie zatroszczą się o piękny wygląd drzwi, chroniąc je przed uszkodzeniami mechanicznymi.

  • Walory estetyczne akcesoriów. Warto zwrócić uwagę również na wygląd akcesoriów. Są tworzone z różnych materiałów, mają odmienne kształty oraz kolory, dzięki czemu każdy z nich można precyzyjnie dopasować do wystroju wnętrza oraz własnych upodobań, tworząc spójne stylistycznie kompozycje!