Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Filtruj według

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 1 696,00 zł

Marka

Marka

Gwarancja

Gwarancja

Zastosowanie

Zastosowanie

Typ drzwi

Typ drzwi

Rodzaj zamknięcia

Rodzaj zamknięcia

Rodzaj klucza

Rodzaj klucza

Zasuwy

Jeśli szukasz okuć budowlanych, zasuw i solidnego zamknięcia do bramy, to dobrze trafiłeś, mamy je w ofercie! Zasuwa do drzwi to najprostsze rozwiązanie, które pomoże Ci zabezpieczyć wejście do domu, garażu, ale także bramę czy furtkę. Kupując zasuwę drzwiową dopasuj ją jak najlepiej do swoich potrzeb. To ważne, żeby wybrać tę, o odpowiednim poziomie zabezpieczeń.

Zasuwę drzwi wejściowych można na przykład dodać do drzwi wyposażonych już w system blokowania, aby zwiększyć bezpieczeństwo przed ryzykiem włamania. Zasadniczo jest ona wyposażona w system blokujący uruchamiany pokrętłem od wnętrza i system zamykania na klucz na zewnątrz. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, zasuwa do drzwi wejściowych może być także z podwójnym zamkiem cylindrycznym zamykana na klucz po obu stronach drzwi.

Do sporadycznego zamykania drzwi wewnętrznych najbardziej praktycznym modelem jest zasuwa z gałką. Ten system jest idealny do zamykania drzwi do łazienki, toalety lub drzwi pokojowych. Ta zasuwa drzwiowa jest często wyposażona we wskaźnik wolne/zajęte.

Jeśli klucz nie jest dla Ciebie wystarczająco bezpiecznym rozwiązaniem, Fernand oferuje również wybór zasuw drzwiowych wyposażonych w mechanizm kodowy. System ten umożliwia dostęp każdemu, kto zna kod otwierający mechanizm w zasuwie drzwiowej i eliminuje ryzyko zgubienia kluczy.

W koszyku znaleziono 144 produktów.

Pokazano 1-12 z 144 pozycji

Aktywne filtry

Zasuwa 2310 z gałką +...

232,53 zł
Kasetka ze stali tloczonej. Obejma ze stali tloczonej. Stalowa, chromowana zapadka. Gałka z tworzywa ABS, chromowana. mosiężna wkladka bebenkowa 5-pinowa. Mosiężny szyld. 3 stalowe klucze.

Zasuwa ETENDARD z gałką,...

232,53 zł
Kasetka ze stali gietej. Obejma ze stali gietej. Stalowa, chromowana zapadka. Galka z tworzywa ABS, chromowana. Mosiezna wkladka bebenkowa 4-pinowa. Stalowy, ocynkowany szyld. 3 stalowe, niklowane klucze.

Zasuwka z zapadką...

933,71 zł
Kasetka odlewana ze stopu metali. Zamek na zmienny szyfr zlozony z 2–8 cyfr lub liter, 8 000 kombinacji. Szybka zmiana kombinacji. Klamka przestawna: prawa / lewa. Do drzwi o grubości od 32 do 55 mm.