Filtruj według

Cena
Producenci
Gwarancja
Zastosowanie
Typ drzwi
Rodzaj zamknięcia
Filtruj
    Do drzwi wewnętrznych

Do drzwi wewnętrznych

Zasuwy do drzwi wewnętrznych chronią nie tyle przed włamaniem, ile przed wejściem osób nieuprawnionych – są więc rodzajem kontroli dostępu. Zazwyczaj stosowane w obiektach publicznych czy firmowych zasuwy do drzwi wewnętrznych muszą być odpowiednio dostosowane do potrzeb tego typu budynków użytkowych. 

Popularnym rozwiązaniem są zasuwy z zamkiem szyfrowym montowanym na zewnątrz i z gałką czy pokrętłem od strony wewnętrznej. W ten sposób dostęp do zamkniętej części budynku mają wyłącznie osoby znające kod, odpada więc problem dzielenia kluczy i możliwości nieautoryzowanego wejścia. Nowoczesne rozwiązanie pozwalają na ustalenie szyfrów w tysiącach kombinacji, prostych bądź bardziej skomplikowanych.

W tej sekcji naszego sklepu Fernand znajdziesz zasuwy do drzwi wewnętrznych oraz specjalne zasuwki do toalet ze wskaźnikami „wolne” / „zajęte”. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami!

Zasuwka z zapadką...

579,66 zł
Kasetka odlewana ze stopu metali. Zamek na zmienny szyfr zlozony z 2–8 cyfr lub liter, 8 000 kombinacji. Szybka zmiana kombinacji. Klamka przestawna: prawa / lewa. Do drzwi o grubości od 32 do 55 mm.

Zasuwy do drzwi dwuskrzydłowych – o jeden poziom bezpieczeństwa wyżej!

Zasuwy do drzwi wewnętrznych nie są obowiązkowe, jednak znacząco zwiększają bezpieczeństwo użytkowników wydzielonej przestrzeni. Dotyczy to zwłaszcza drzwi dwuskrzydłowych – specjalnie zaprojektowana dla tego typu drzwi zasuwa podniesie stabilność obu skrzydeł drzwi, a jednocześnie umożliwi zastosowanie kontroli dostępuZasuwy do drzwi dwuskrzydłowych są proste i szybkie w montażu, który wymaga jedynie dostępu do kilku podstawowych narzędzi.

 

Kontrola dostępu, czyli zasuwy do drzwi wewnętrznych na szyfr

Jeśli z przestrzeni wydzielonej drzwiami wewnętrznymi korzystać mogą wyłącznie uprawnione osoby, zasuwa na szyfr jest jednym z najwygodniejszych rozwiązań.

Bez kluczy, bez kart, bez dzwonienia domofonem – użytkownicy mogą otworzyć drzwi w kilka sekund, bez zbędnego wysiłku, bez konieczności stosowania dodatkowych gadżetów. Taki szyfr może być łatwy do zapamiętania i składać się np. z 4 cyfr lub być bardziej skomplikowany (np. kombinacja 8 cyfr i liter) – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. To elastyczne i wyjątkowo wygodne rozwiązanie!

Decydując się na zasuwę do drzwi wewnętrznych na szyfr, zwróć uwagę na jej warunki montażowe. Każdy model zasuwy jest kompatybilny z drzwiami o określonej grubości.

 

Zasuwy do drzwi wewnętrznych w toaletach

Zasuwy do drzwi wewnętrznych są obowiązkowe w toaletach! Warto postawić na specjalistyczne rozwiązania, które ułatwią użytkownikom korzystanie ze wspólnej toalety. Mowa o zasuwkach ze wskaźnikami – zielonymi i czerwonymi – które komunikują, że dana toaleta jest wolna bądź zajęta. Aby jednak taka zasuwa była rozwiązaniem na lata, należy wybrać model trwały, najlepiej metalowy.