Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj
    Do drzwi wewnętrznych

Filtruj według

Cena

Cena

  • 267,00 zł - 1 696,00 zł

Typ drzwi

Typ drzwi

Rodzaj zamknięcia

Rodzaj zamknięcia

Do drzwi wewnętrznych

Zasuwy do drzwi wewnętrznych chronią nie tyle przed włamaniem, ile przed wejściem osób nieuprawnionych – są więc rodzajem kontroli dostępu. Zazwyczaj stosowane w obiektach publicznych czy firmowych zasuwy do drzwi wewnętrznych muszą być odpowiednio dostosowane do potrzeb tego typu budynków użytkowych. 

Popularnym rozwiązaniem są zasuwy z zamkiem szyfrowym montowanym na zewnątrz i z gałką czy pokrętłem od strony wewnętrznej. W ten sposób dostęp do zamkniętej części budynku mają wyłącznie osoby znające kod, odpada więc problem dzielenia kluczy i możliwości nieautoryzowanego wejścia. Nowoczesne rozwiązanie pozwalają na ustalenie szyfrów w tysiącach kombinacji, prostych bądź bardziej skomplikowanych.

W tej sekcji naszego sklepu Fernand znajdziesz zasuwy do drzwi wewnętrznych oraz specjalne zasuwki do toalet ze wskaźnikami „wolne” / „zajęte”. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami!

W koszyku znaleziono 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Zasuwka z zapadką...

933,71 zł
Kasetka odlewana ze stopu metali. Zamek na zmienny szyfr zlozony z 2–8 cyfr lub liter, 8 000 kombinacji. Szybka zmiana kombinacji. Klamka przestawna: prawa / lewa. Do drzwi o grubości od 32 do 55 mm.

Zasuwka z podwójną klamką...

1 695,09 zł
Kasetka odlewana ze stopu metali. Zamek na zmienny szyfr zlozony z 2–8 cyfr lub liter, 8 000 kombinacji. Szybka zmiana kombinacji. Podwójna klamka 7mm. Klamka przestawna: prawa / lewa. Do drzwi o grubości od 32 do 55 mm.

Zasuwy do drzwi dwuskrzydłowych – o jeden poziom bezpieczeństwa wyżej!

Zasuwy do drzwi wewnętrznych nie są obowiązkowe, jednak znacząco zwiększają bezpieczeństwo użytkowników wydzielonej przestrzeni. Dotyczy to zwłaszcza drzwi dwuskrzydłowych – specjalnie zaprojektowana dla tego typu drzwi zasuwa podniesie stabilność obu skrzydeł drzwi, a jednocześnie umożliwi zastosowanie kontroli dostępuZasuwy do drzwi dwuskrzydłowych są proste i szybkie w montażu, który wymaga jedynie dostępu do kilku podstawowych narzędzi.

 

Kontrola dostępu, czyli zasuwy do drzwi wewnętrznych na szyfr

Jeśli z przestrzeni wydzielonej drzwiami wewnętrznymi korzystać mogą wyłącznie uprawnione osoby, zasuwa na szyfr jest jednym z najwygodniejszych rozwiązań.

Bez kluczy, bez kart, bez dzwonienia domofonem – użytkownicy mogą otworzyć drzwi w kilka sekund, bez zbędnego wysiłku, bez konieczności stosowania dodatkowych gadżetów. Taki szyfr może być łatwy do zapamiętania i składać się np. z 4 cyfr lub być bardziej skomplikowany (np. kombinacja 8 cyfr i liter) – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. To elastyczne i wyjątkowo wygodne rozwiązanie!

Decydując się na zasuwę do drzwi wewnętrznych na szyfr, zwróć uwagę na jej warunki montażowe. Każdy model zasuwy jest kompatybilny z drzwiami o określonej grubości.

 

Zasuwy do drzwi wewnętrznych w toaletach

Zasuwy do drzwi wewnętrznych są obowiązkowe w toaletach! Warto postawić na specjalistyczne rozwiązania, które ułatwią użytkownikom korzystanie ze wspólnej toalety. Mowa o zasuwkach ze wskaźnikami – zielonymi i czerwonymi – które komunikują, że dana toaleta jest wolna bądź zajęta. Aby jednak taka zasuwa była rozwiązaniem na lata, należy wybrać model trwały, najlepiej metalowy.