Wkładki do drzwi antywłamaniowych

Wkładki do drzwi antywłamaniowych

Jeśli drzwi antywłamaniowe mają odpowiednio spełniać swoją funkcję, powinny być wyposażone również w wytrzymałą wkładkę, która zabezpieczy dane miejsce przed wtargnięciem do niego złodziei. Chcesz zasypiać spokojnie, nie martwiąc się o swój dobytek? Postaw na wytrzymałe wkładki antywłamaniowe, dzięki którym żaden niepożądany gość nie wejdzie do Twojego domu, garażu czy na posesję.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wkładka antywłamaniowa - jaką powinna mieć klasę?

Wkładki do drzwi można podzielić ze względu na klasy zgodnie z ustaleniami Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Wyróżniane są:

  • wkładki klasy A,

  • wkładki klasy B,

  • wkładki klasy C.

Pierwsze z wymienionych nie są polecane dla osób, którym zależy na bezpieczeństwie, ponieważ zgodnie z obliczeniami Instytutu Mechaniki Precyzyjnej włamywacz poradzi sobie z nimi bardzo szybko. Wkładka do drzwi antywłamaniowych klasy B to znacznie lepszy wybór. W tym przypadku powinna ona zatrzymać niepożądanego gościa na czas od 3 do 6 minut. Większość włamywaczy w ciągu tych kilku minut zrezygnuje z pomysłu wtargnięcia do domu i kradzieży, ponieważ będzie się bać, że ktoś ich zauważy.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój dobytek będzie bezpieczny, postaw na wkładki antywłamaniowe klasy C. Te powinny stawiać opór nieproszonym gościom, przez co najmniej 6 minut. Choć część osób sądzi, że to krótki czas, podczas tych kilku minut, każdy złodziej zdąży się zestresować i zrezygnować z realizacji wcześniej ustalonego planu włamania. Chcesz mieć pewność, że żadna osoba trzecia nie wejdzie bez Twojej zgody do domu? Postaw na trwałe wkładki antywłamaniowe klasy C!

 

Wkładki antywłamaniowe - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wkładka do drzwi antywłamaniowych powinna być przede wszystkim trwała. Musi ona wykazywać się odpornością na rozkręcanie, a także na inne formy manipulacji. W związku z tym dobrze, jeśli wybrany wariant jest wykonany z odpornego na uszkodzenia materiału. Należy też pamiętać, aby dopasować grubość wkładki antywłamaniowej do drzwi. Jeśli wcześniej był już zastosowany tego rodzaju element, warto go zmierzyć i kupić wariant w identycznym rozmiarze.

Jeśli chcesz zainwestować w swoje bezpieczeństwo - postaw na wkładki do drzwi antywłamaniowych od Fernand. Mogą być one zastosowane zarówno w domkach jednorodzinnych, drzwiach wejściowych do mieszkania, jak i do obiektów użyteczności publicznej. Sklep oferuje wyłącznie sprawdzone produkty, odporne na niekorzystne warunki atmosferycznej i pozwalające na skuteczną ochronę dobytku przed złodziejami.