Wizjery

Wizjery

Odpowiednio dobrane akcesoria drzwiowe pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa oraz komfortu domowników. Podczas wyboru tego rodzaju produktów warto zwrócić uwagę na wizjery. Dzięki nim w każdym momencie możesz zobaczyć, co dzieje się po drugiej stronie drzwi bez ich otwierania. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zarówno klasycznych, jak i elektrycznych modeli. Poznaj ofertę i wybierz wizjer do drzwi dla siebie!

W koszyku znaleziono 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Klasyczny wizjer do drzwi – jakie ma zalety?

Klasyczny wizjer jest nierzadko określany również jako judasz do drzwi. Tego rodzaju produkty są wybierane przede wszystkim przez osoby, które szukają dobrych, a przy tym korzystnych cenowo rozwiązań. Warto pamiętać o tym, aby podczas zakupu zwrócić uwagę na kąt widzenia, jaki zapewnia wybrany produkt. Większy pozwala zobaczyć więcej. Może to okazać się przydatne w momencie, gdy gość stanie z boku drzwi. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno warianty o kącie widzenia 160°, jak i takie, w przypadku których ten parametr wynosi 170, a nawet 200°.

Ważna jest też wielkość, jaką ma wizjer do drzwi. Duży sprawdzi się w przypadku osób starszych, ponieważ dla nich niewielki obraz często jest nieczytelny. Ponadto warto podkreślić, że oferowane produkty mogą być nie tylko praktycznym dodatkiem, lecz także dodatkowo ozdabiać drzwi wejściowe. Wystarczy, że wybierzesz estetyczne akcesorium.

W asortymencie naszego sklepu fernand.pl znajdziesz starannie wykonane złote oraz srebrne produkty, co ułatwia ich dopasowanie do takich elementów jak zamek czy klamka. Dodatkowo dbamy o to, aby nasze wizjery powstawały wyłącznie z odpornych na uszkodzenia materiałów, które zachowują swój dobry wygląd przez długi czas.

 

Elektroniczny wizjer drzwiowy – kiedy warto na niego postawić?

Coraz częstszym wyborem jest również wizjer elektroniczny. Tego rodzaju produkty są doskonałą opcją dla osób stawiających na wygodę. Oferowane urządzenia są złożone z kamery oraz ekranu, na którym możesz zobaczyć, co dzieje się przed drzwiami wejściowymi. Sprzęt z reguły ma czujniki ruchu i zaczyna działać w momencie, gdy ktoś stanie przed domem lub mieszkaniem. Wybrane urządzenia zaczynają działać po naciśnięciu dzwonka.

Warto podkreślić, że taki wizjer drzwiowy nierzadko zostaje wyposażony w dodatkowe funkcje, np. zapisywanie zarejestrowanego obrazu w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu nawet, jeśli ktoś odwiedzi Cię podczas nieobecności w domu, dowiesz się, kto to był. W tym przypadku również istotny podczas wyboru powinien być kąt widzenia.

 

Akcesoria drzwiowe w ofercie sklepu Fernand

Wizjer w drzwiach to podstawa bezpieczeństwa domowników. Dzięki temu, że w naszej ofercie znajdziesz wiele modeli tego rodzaju akcesoriów, bez trudu dopasujesz produkt do indywidualnych potrzeb. W razie wątpliwości lub pytań – pozostajemy do dyspozycji naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu, z chęcią pomożemy w doborze odpowiedniego wizjera lub innych akcesoriów do drzwi dostępnych w ofercie.