Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj
    Klamki do drzwi łazienkowych

Klamki do drzwi łazienkowych

Do drzwi łazienkowych sprawdzi się tak naprawdę każda klamka, która ma po jednej stronie blokadę. Wybierz produkt, który najbardziej przypadł Ci do gustu lub skontaktuj się z nami - specjaliści z Fernanda doradzą najlepsze rozwiązanie dla Twojej łazienki i podpowiedzą, jak samodzielnie zamontować klamkę do drzwi łazienkowych.

Klamka łazienkowa WC...

2 392,52 zł

Klamka antybakteryjna i antypoślizgowa, trzpień 7 mm. Grubość drzwi: 31 do 75 mm. 

Wykończenie: 

Rozeta z nierdzewnej stali szczotkowanej 304. Antybakteryjny uchwyt ST-F z miedzi szczotkowanej. 

Wersja: 

Klamka na rozecie do drzwi łazienkowych (ze wskaźnikiem wolne/zajęte).

Miedziana klamka łazienkowa...

1 444,28 zł

Klamka antybakteryjna i antypoślizgowa, trzpień 7 mm. Grubość drzwi: 31 do 75 mm. 

Wykończenie: 

Rozeta z nierdzewnej stali szczotkowanej 304. Antybakteryjny uchwyt ST-F z miedzi szczotkowanej. 

Wersja: 

Klamka łazienkowa z długim szyldem (wskaźnik WC wolne/zajęte)

Klamki do drzwi łazienkowych - jakie wybrać?

Tak jak w przypadku akcesoriów do innych pomieszczeń, klamki do drzwi łazienkowych różnią się między sobą kilkoma właściwościami. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu?

  • Materiał - klamka do drzwi łazienkowych jest narażona na wpływ wilgoci, zwłaszcza jeśli pomieszczenie nie ma okna. Wybierz więc produkt wykonany z nierdzewnego, odpornego na korozję metalu lub tworzywa sztucznego. Materiał odpowiada za wytrzymałość i żywotność produktu, dlatego wybierając wysoką jakość i sprawdzone rozwiązania, inwestujesz długofalowo. Nie będziesz musiał(a) szybko wymieniać klamki na nową.

  • Kształt - klamki mają różne kształty szyldów - kwadratowe, okrągłe, podłużne. Wybór zależy od budowy skrzydła drzwi i Twojego gustu. Jeśli chodzi natomiast o kształt uchwytu klamki do drzwi łazienkowych, postaw na ergonomię. Drzwi do WC i łazienki są często używane, więc klamka powinna wygodnie układać się w dłoni.

  • Waga - jeśli z pomieszczenia korzystają dzieci lub osoby starsze, lepiej gdy klamka łazienki jest lekka i umożliwia łatwe operowanie drzwiami.

  • Wygląd - klamki do drzwi łazienkowych powinny być spójne z aranżacją całego pomieszczenia. W sklepie Fernand bez problemu znajdziesz modele dopasowane do różnych stylów i trendów wnętrzarskich. Klamki mogą być klasyczne lub nowoczesne, zdobione lub minimalistyczne - potraktuj je jako drobiazgi dodające pomieszczeniom charakteru.

  • Kierunek otwierania - klamka może być prawa lub lewa, w zależności od tego, jak otwierają się drzwi. Sprawdź więc, po której stronie znajdują się zawiasy w drzwiach łazienkowych - jeśli po lewej, potrzebujesz klamki lewej i tak samo z prawą.

 

Wytrzymałe klamki do drzwi łazienkowych od Fernanda

Każda klamka do drzwi łazienkowych w sklepie Fernand ma potencjał do zostania Twoją najlepszą inwestycją w wyposażenie domu lub mieszkania! Ten niepozorny element zwraca na siebie uwagę zazwyczaj dopiero wtedy, gdy jest niedopasowany lub niepraktyczny, dlatego wybierz mądrze - zaufaj specjalistom od zabezpieczeń i akcesoriów do drzwi Fernand.

A jakie produkty Ci proponujemy? Nasze klamki do drzwi łazienkowych są przede wszystkim odporne na wilgoć. Parująca woda w łazience nie będzie stanowić problemu, jeśli wybierzesz jedną z naszych klamek - czyli wykonaną z odpornego na korozję tworzywa.

Klamki do drzwi łazienkowych od Fernanda nie tracą z biegiem lat swojego pierwotnego wyglądu. Są odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

 

Funkcjonalna klamka do drzwi łazienkowych

Żeby klamki do drzwi łazienkowych grały przeznaczoną im rolę, muszą mieć działająca blokadę. Domownicy mogą czuć się komfortowo i bez niej, ale z myślą o gościach warto postawić na klamkę z pokrętłem.

Przy montażu klamki do drzwi łazienkowych, sprawdź zawsze, czy blokada działa prawidłowo, czyli swobodnie się przekręca i nie zacina w pozycji zamkniętej. Sama instalacja nowej klamki w drzwiach jest bardzo prosta i można wykonać ją samodzielnie, nawet bez umiejętności ślusarskich. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami - nie tylko sprzedajemy akcesoria do drzwi, ale również wyjaśniamy, jak je zamontować.