Gwarancja i serwis

Produkty sprzedawane przez sklep internetowy FERNAND pochodzą ze źródeł autoryzowanych przez producentów lub bezpośrednio od producentów i korzystają z prawnej gwarancji ich zgodności.

Z wyjątkiem gwarancji prawnych, produkty sprzedawane przez sklep internetowy FERNAND mogą być objęte gwarancją przez okres jednego roku, zgodnie ze wskazówkami podanymi w opisie produktu. Gwarancja jest realizowana zgodnie z procedurą zwrotu określoną w sekcji „Warunki zwrotu”.

Gwarancja biegnie od daty otrzymania produktu przez Klienta. Gwarancja jest ograniczona do wymiany, zwrotu lub naprawy. Gwarancja jest wyłączona w przypadku normalnego zużycia lub uszkodzenia spowodowanego niewłaściwym użytkowaniem lub niezgodnym z przeznaczeniem produktu, w szczególności w przypadku błędu połączenia, przepięcia, zmian mechanicznych, upadków, braku konserwacji.

Przypomina się, że sklep internetowy FERNAND nie może zostać pociągnięty do odpowiedzialności w przypadku odmowy udzielenia gwarancji przez producenta z uzasadnionych przyczyn prawnych.

Aby skorzystać z gwarancji handlowej na produkty, Klient musi zachować oryginalną fakturę zakupu i opakowanie.