Używamy plików cookie w celu poprawy jakości korzystania ze strony internetowej. Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.

Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Filtruj według

Cena

Cena

  • 16,00 zł - 2 607,00 zł

Marka

Marka

Gwarancja

Gwarancja

Zastosowanie

Zastosowanie

Typ drzwi

Typ drzwi

Wymiar

Wymiar

Rodzaj klucza

Rodzaj klucza

Rodzaj instalacji

Rodzaj instalacji

Kwadrat

Kwadrat

Zamki

Zamek do drzwi to podstawowy element zabezpieczenia każdego domu i mieszkania. Inwestując w solidny, bezpieczny i niezawodny zamek do drzwi wejściowych chronimy się przed włamaniem i kradzieżą. Niezawodny zamek do drzwi to taki, który nie służy przez wiele lat, nie wymaga szczególnej konserwacji, jego obsługa jest prosta, a on sam nie zużywa się i jest bezawaryjny. Niekiedy zamek chcemy zamontować nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz pomieszczeń. Zamek do drzwi pokojowych pomoże zachować prywatność i spokój. Zamek do drzwi przesuwnych to rozwiązanie stosowane głównie w nowoczesnych wnętrzach. Niezbędnym zamkiem w każdym domu jest bez wątpienia zamek do drzwi łazienkowych. O bezpieczeństwo naszego samochodu zadba odpowiedni zamek do drzwi garażowych, kompatybilny ze specyficzną budową drzwi. Zamek do drzwi balkonowych zapewni bezpieczeństwo nie tylko gdy w domu są małe dzieci.

W koszyku znaleziono 72 produktów.

Pokazano 1-12 z 72 pozycji

Aktywne filtry

Zamek z zapadką hakową na...

215,25 zł
Kasetka ze stali tloczonej. Stalowe czolo z zaokraglonymi koncami. Zapadka hakowa. Plaska stalowa zasuwka. W zestawie pokretlo z szyldem wkleslym i zawleczka (nie dotyczy wersji z wkladka). Model na pokretlo: Trzpien ? 8 mm. Do drzwi o maks. grubości 50 mm.

Kasetka na wkładkę...

91,27 zł
Kasetka ze stali gietej. Stalowe czolo z zaokraglonymi koncami. Zapadka pólobrotowa ze stopu metali. Poliamidowy orzech. Zapadka ze stopu metali. 2 obroty, zapadka pólobrotowa otwierana przez pól obrotu kluczem. ? 8 mm. Stalowa zasuwka katowa.

Zasuwka do zamka pionowego...

1 073,72 zł
Korpus ze stopu metali. Podwójne ryglowanie. Nadaje sie do montazu na zewnatrz. Zasilanie: prad staly 12 V lub zmienny, z funkcja pamieci (jeden impuls elektryczny zwalnia elektrozaczep, który pozostaje odblokowany az do otwarcia drzwi). Otwarcie drzwi powoduje ponowne zablokowanie elektrozaczepu. Odwracalny.

Kasetka na wkładkę...

616,61 zł
Kasetka i zasuwka ze stali gietej. Stalowy rygiel i zapadka pólobrotowa. Odwracalny: drzwi otwierane na zewnatrz lub do wewnatrz. 2 obroty. ?? 8 mm. Do wkładki profilowej europejskiej. 30 x 60 mm, do drzwi 45 mm.