Filtruj według

Cena
Producenci
Gwarancja
Seria
Zastosowanie
Rodzaj klucza
Rodzaj zamknięcia
Filtruj
    Wrzeciądze

Wrzeciądze

Skobel do drzwi na kłódkę jest niezbędnym dodatkiem do bram, furtek i innych typów wejść. Jako sklep zajmujący się szeroko pojętymi zabezpieczeniami, oferujemy wysokiej jakości wrzeciądze, których wytrzymałość i żywotność zawdzięczamy renomowanym producentom. Oprócz wysokiej jakości produktu otrzymasz również nietuzinkowy poziom obsługi, który obejmuje wsparcie techniczne w zakresie wyboru i montażu wrzeciądza.

Zestaw Federal Lock,...

682,13 zł

Kluczowe punkty:

Klamra ze stali hartowanej
Mocowanie śrub z łbem kwadratowym z płytą wzmacniającą
Hartowana stal niklowana
Kłódka z mosiężnym cylindrem
2 klucze w komplecie
10 lat gwarancji

Skobel do drzwi - co wyróżnia wrzeciądze od Fernanda?

Mosiężny lub stalowy wrzeciądz antywłamaniowy to zabezpieczenie, które jest często narażone na stałe działanie czynników atmosferycznych. Artykuły od Fernanda są jednak do tego przystosowywane już w procesie produkcji. Nawęglanie, tłoczenie i cynkowanie stali to procesy, dzięki którym rygle do drzwi są odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Wrzeciądze od Fernanda są więc niezawodne i służą bez szwanku przez długie lata. Nawet nieustannie używane uszko na kłódkę nie ulega zużyciu dzięki odpowiedniej obróbce metalu.

 

Wrzeciądze - trwałe zabezpieczenie drzwi na kłódkę

Jakie drzwi zabezpieczają nasi Klienci wybierający wrzeciądze antywłamaniowe? Skobel do drzwi na kłódkę to przede wszystkim produkt przeznaczony do takich miejsc jak piwnice, składziki, budynki gospodarcze, warsztaty, działki. Są to jednak tylko przykłady, bo zastosowania wrzeciądzów są wręcz nieograniczone. W każdym przypadku, kiedy kłódka ma uniemożliwić sforsowanie wejścia, wrzeciądz jest jej nieodzownym uzupełnieniem. Wybierając skobel do drzwi na kłódkę ze sklepu Fernand możesz mieć pewność, że blokada zwiększy poziom bezpieczeństwa wszędzie tam, gdzie zależy Ci na ograniczeniu dostępu.