Filtruj według

Cena
Producenci
Gwarancja
Rodzaj klucza
Filtruj
    Szafki wiszące na klucze

Szafki wiszące na klucze

Czas, gdy gubiłeś klucze lub spędzałeś godziny na ich szukaniu, minął bezpowrotnie! Aby móc bezpiecznie przechowywać wszystkie klucze i mieć je zawsze pod ręką, sklep Fernand oferuje szafki wiszące na klucze Kibox. Są przydatne nie tylko w domu, ale także w biurach i obiektach użyteczności publicznej. Zobacz, jak możemy zwiększyć Twoją wygodę dzięki wiszącym szafkom na klucze od Fernanda.

KASETKA NA KLUCZE

162,51 zł

Kasetka ścienna na szyfr 4-cyfrowy ze zmienną kombinacją

                                 

                                             

 wysyłka w 24H!

  click&collect - odbierz w sklepie 

 30 dni na wymianę/zwrot

Domowe szafki wiszące na klucze

Praktyczna i dyskretna - ta niewielka szafka pozwoli ci powiesić klucze do domu, samochodu lub biura, aby w razie potrzeby szybko je znaleźć. Możesz powiesić w niej również klucze do mebli, piwnic lub szop ogrodowych, aby trzymać je z dala od ciekawskich rąk swoich dzieci. Podstawowym atutem wiszących szafek na klucze jest więc możliwość uporządkowania ich wszystkich, dzięki jednemu wspólnemu miejscu. Nie muszą to być tylko Twoje klucze - taką szafkę wisząca na klucze warto zamontować dla całej rodziny. Wiemy, że w znajdywaniu wszystkich zagubionych rzeczy najlepsze są mamy, a dzięki kasetce tę umiejętność zyskają wszyscy domownicy - wystarczy skorzystać z wiszącej szafki na klucze.

 

Szafki wiszące na klucze w firmie i na recepcji

W sklepie Fernand szafki wiszące na klucze są dostępne w różnych rozmiarach - nawet na blisko sto elementów. Tak wyposażone wnętrze kasetki jest idealne dla hoteli czy pensjonatów, a także innych lokalizacji wzbogaconych o recepcję. Szafki wiszące na klucze to także obowiązkowe wyposażenie wszelkiego rodzaju portierni i „kantorków”, np. w szkołach.

Jeśli zależy Ci na szczególnym zabezpieczeniu dostępu do wiszącej szafki na klucze, polecamy Ci kasetkę na klucze z zamkiem szyfrowym. Bezpieczeństwo jest wówczas na jeszcze wyższym poziomie, zwłaszcza gdy regularnie aktualizujemy kod dostępu.