Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj
    Szafki wiszące na klucze

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 178,00 zł - 342,00 zł

Gwarancja

Gwarancja

Rodzaj klucza

Rodzaj klucza

Szafki wiszące na klucze

Czas, gdy gubiłeś klucze lub spędzałeś godziny na ich szukaniu, minął bezpowrotnie! Aby móc bezpiecznie przechowywać wszystkie klucze i mieć je zawsze pod ręką, sklep Fernand oferuje szafki wiszące na klucze Kibox. Są przydatne nie tylko w domu, ale także w biurach i obiektach użyteczności publicznej. Zobacz, jak możemy zwiększyć Twoją wygodę dzięki wiszącym szafkom na klucze od Fernanda.

W koszyku znaleziono 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Domowe szafki wiszące na klucze

Praktyczna i dyskretna - ta niewielka szafka pozwoli ci powiesić klucze do domu, samochodu lub biura, aby w razie potrzeby szybko je znaleźć. Możesz powiesić w niej również klucze do mebli, piwnic lub szop ogrodowych, aby trzymać je z dala od ciekawskich rąk swoich dzieci. Podstawowym atutem wiszących szafek na klucze jest więc możliwość uporządkowania ich wszystkich, dzięki jednemu wspólnemu miejscu. Nie muszą to być tylko Twoje klucze - taką szafkę wisząca na klucze warto zamontować dla całej rodziny. Wiemy, że w znajdywaniu wszystkich zagubionych rzeczy najlepsze są mamy, a dzięki kasetce tę umiejętność zyskają wszyscy domownicy - wystarczy skorzystać z wiszącej szafki na klucze.

Szafki wiszące na klucze w firmie i na recepcji

W sklepie Fernand szafki wiszące na klucze są dostępne w różnych rozmiarach - nawet na blisko sto elementów. Tak wyposażone wnętrze kasetki jest idealne dla hoteli czy pensjonatów, a także innych lokalizacji wzbogaconych o recepcję. Szafki wiszące na klucze to także obowiązkowe wyposażenie wszelkiego rodzaju portierni i „kantorków”, np. w szkołach.

Jeśli zależy Ci na szczególnym zabezpieczeniu dostępu do wiszącej szafki na klucze, polecamy Ci kasetkę na klucze z zamkiem szyfrowym. Bezpieczeństwo jest wówczas na jeszcze wyższym poziomie, zwłaszcza gdy regularnie aktualizujemy kod dostępu.