Filtruj według

Cena
Producenci
Gwarancja
Zastosowanie
Rodzaj klucza
Filtruj
    Kasetki na pieniądze

Kasetki na pieniądze

Mimo że już praktycznie każdy z nas korzysta z kart płatniczych, a wielu także z bankowości elektronicznej, gotówka jeszcze nie przestała być nam w różnych celach niezbędna. Potrzebujemy jej na użytek prywatny, a także do prowadzenia firmy. Kasetki na pieniądze są więc w wielu przypadkach koniecznością - pozwalają na bezpieczne i uporządkowane przechowywanie banknotów i monet w jednym miejscu.

Mały sejf na pieniądze do domu

Kiedy w Twoim mieszkaniu lub domu jest potrzebna kasetka na pieniądze? Wielu z nas nie chce lokować na koncie całości swojego kapitału z różnych powodów - nie mamy stu procentowego zaufania do banku, na bieżąco potrzebujemy gotówki na różne cele czy też chcemy uchronić się przed sytuacją kryzysową, kiedy dostęp do pieniędzy z konta będzie przez jakiś czas utrudniony lub niemożliwy. Dzięki przechowywaniu gotówki w kasetce na pieniądze nawet w ekstremalnej sytuacji, w przysłowiową czarną godzinę, będziemy mieli dostęp do swoich funduszy. Wielu z nas daje nam to poczucie bezpieczeństwa i kontroli, którego nie zaznają, trzymając 100% majątku w banku.

Jaka kasetka na pieniądze do domu będzie odpowiednia? Najważniejsza jest kwestia zabezpieczeń, jakie sejf na pieniądze zapewni naszej gotówce. W sklepie Fernand stawiamy kwestię ochrony mienia i obiektów na pierwszym miejscu, dlatego nasze kasetki na pieniądze mają wytrzymały zamek bębenkowy z kluczem ząbkowanym. Certyfikowane produkty są naszym filarem, lecz nie jest to jedyna korzyść z kontaktu z nami. Zapewnimy Ci wsparcie techniczne i pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania - sejfu na pieniądze, który skutecznie zabezpieczy gotówkę w Twoim domu.

Kasetki na pieniądze są podzielone na przegrody - osobne na bilon i osobne na banknoty. Dzięki temu gotówka jest zawsze uporządkowana, łatwo ją policzyć i skontrolować zawartość sejfu.

 

Kasetka na pieniądze nie tylko na gotówkę

Oprócz monet i banknotów w sejfie na pieniądze możemy zabezpieczyć wiele innych cennych przedmiotów przed niepożądanym dostępem. Nasi Klienci używają kasetek na pieniądze do przechowywania biżuterii, ważnych kluczy, pendrive’ów i innych nośników danych, kart płatniczych itd. Wszystko zależy od tego, co pomieści kasetka na pieniądze - wybierz rozmiar dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Kasetki na pieniądze dla małych biznesów

Kasetka na pieniądze jest bardzo praktyczna zarówno dla osób, które chcą przechowywać swoje pieniądze przy zachowaniu minimalnej ochrony jak i dla firm czy instytucji. Jeśli musisz regularnie podróżować z pieniędzmi, rozmieniać je lub wydawać resztę klientom, kasetka szybko stanie się niezbędnym dodatkiem do Twojej działalności zawodowej. W zależności od potrzeb Fernand oferuje kasetki na pieniądze o różnych rozmiarach i w różnych kolorach.