Używamy plików cookie w celu poprawy jakości korzystania ze strony internetowej. Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.

Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj
    Kasetki na pieniądze

Filtruj według

Cena

Cena

  • 132,00 zł - 260,00 zł

Kasetki na pieniądze

Kiedy chcesz uniknąć bałaganu z pieniędzmi, nic nie przebije kasetki. Dyskretna i praktyczna, ta mała zamykana skrzynka metalowa pozwala przechowywać bilon i sortować monety. Kasetkę taką można zazwyczaj zamknąć na klucz w zamku bębenkowym. Ma ona wyjmowaną wewnętrzną plastikową tacę podzieloną na kilka komór. Banknoty możesz przechowywać pod wyjmowaną częścią, a monety w plastikowych przegródkach.

Kasetka na pieniądze dla profesjonalistów i osób prywatnych

Kasetka jest bardzo praktyczna zarówno dla osób, które chcą przechowywać swoje pieniądze przy zachowaniu minimalnej ochrony jak i dla firm i instytucji. Jeśli musisz regularnie podróżować z pieniędzmi i musisz rozmieniać pieniądze lub wydawać resztę klientom, kasetka szybko stanie się niezbędnym dodatkiem do Twojej działalności zawodowej.

W zależności od potrzeb Fernand oferuje kasetki na pieniądze o różnych rozmiarach i w różnych kolorach. Aby zagwarantować wyższy poziom bezpieczeństwa, zalecamy wybranie sejfu.

W koszyku znaleziono 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry