Wkładki do drzwi łazienkowych

Wkładki do drzwi łazienkowych

Przebywając w łazience, każdy z domowników chce mieć zapewnioną prywatność. Pomóc może w tym montaż odpowiedniej wkładki do drzwi łazienkowych, która pozwoli na komfortowe zamknięcie wejścia od wewnętrznej strony pomieszczenia. Dzięki temu już nigdy nie będziesz musiał martwić się, że ktoś niepożądany przerwie relaks w wannie czy też codzienną pielęgnację.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Jak wybrać odpowiednią wkładkę do drzwi łazienkowych?

Możesz wybierać spośród kilku rodzajów wkładek do drzwi. Wśród nich są:

  • półwkładki, które mają otwór na klucz tylko z jednej strony. Jest to wygodne rozwiązanie w przypadku poszukiwania odpowiedniego zabezpieczenia piwnicy, garażu lub innego pomieszczenia, które zazwyczaj zamyka się wyłącznie od zewnątrz;

  • warianty standardowe, umożliwiające otwarcie i zamknięcie drzwi zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz;

  • wkładki z gałką - te z jednej strony mogą być otwarte za pomocą klucza, natomiast z drugiej, zazwyczaj wewnętrznej - mają gałkę, którą wystarczy przekręcić, aby uniemożliwić wejście innych osób do danego pomieszczenia. Tego rodzaju rozwiązanie nierzadko stosuje się w drzwiach wejściowych, a także - łazienkowych.

Choć wkładka do drzwi łazienkowych prawdopodobnie nie będzie narażona na sforsowanie, w ofercie sklepu Fernand znajdziesz wyłącznie trwałe warianty, które odpowiednio zadbają o Twoją prywatność. Wszystkie objęte są bowiem gwarancją. Co więcej, oferujemy wkładki w kilku kolorach, więc bez wątpienia dopasujesz ich barwę do wystroju swojej łazienki.

Warto zaznaczyć, że tego rodzaju wkładki do drzwi łazienkowych sprawdzą się nie tylko do użytku prywatnego. Doskonale spełnią one swoją funkcję również w miejscach publicznych, w których nierzadko zdarzyć się, że ktoś się zatrzaśnie. W takich przypadkach możliwość otworzenia drzwi od zewnątrz jest nieoceniona.

 

Wkładka do drzwi łazienkowych - jak ją wybrać?

Szukając odpowiedniej wkładki do drzwi łazienkowych, trzeba pamiętać o tym, że powinna być ona dopasowana do zamka. Jeśli masz wcześniejszy model - zmierz go i wybierz wariant w takim samym rozmiarze. Zazwyczaj profil wkładek jest taki sam, a różnią się one jedynie grubością, która powinna odpowiadać grubości drzwi.

W asortymencie sklepu znajdziesz zarówno modele symetryczne, jak i niesymetryczne, w przypadku których odległość od szyldu do osi śruby wkładki jest inna z obu stron. Sam montaż wkładki do drzwi łazienkowych nie powinien sprawiać trudności nawet osobom, które wcześniej tego nie robiły.