Filtruj według

Cena
Producenci
Gwarancja
Zastosowanie
Typ drzwi
Filtruj
    Akcesoria

Akcesoria

Każdy z łatwością wymieniłby dodatki do pizzy. Z pewnością problemu nie stanowi również ogólna kategoria dodatków do domu, ale czy wiemy wystarczająco dużo o dodatkach do naszych drzwi? Akcesoria drzwiowe i akcesoria do klamek to bardzo różnorodna grupa produktów, które znajdziesz w sklepie Fernand. Dowiedz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Kolektor danych Intelock |...

3 152,99 zł

Data Collector to urządzenie odczytujące, które umożliwia śledzenie historii karty i pobieranie danych z naszych elektronicznych klamek hotelowych Intelock Room. 

Synchronizacja kolektora danych z komputerem PC jest możliwa dzięki połączeniu USB.

Praktyczne akcesoria do drzwi

Funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetyka - to aspekty, na które zwracamy uwagę, selekcjonując akcesoria drzwiowe od najlepszych producentów. Wśród nich można znaleźć prawdziwych ułatwiaczy codziennego życia w domu i w miejscu pracy. Akcesoria do klamek oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych od Fernanda to m.in.:

  • odbojniki drzwiowe - zostały zaprojektowane tak, by chronić ściany i meble przed uderzeniem drzwi. Gwałtowne otwarcie może na stałe spowodować wgłębienie na sąsiadującej z nimi powierzchni. Odbojniki mają różne kształty i są przystosowane do skrzydeł drzwiowych o określonej wadze. Zestaw z takim ogranicznikiem otwarcia obejmuje wszystkie elementy potrzebne do jego montażu w podłodze lub w ścianie;

  • kliny - również służą ograniczeniu kąta otwarcia drzwi i pozwalają zatrzymać je w określonym miejscu. Estetyczne kliny bambusowe doskonale komponują się z drewnianymi podłogami i meblami. Wszystkie ograniczniki łączy jedna cecha - są to niewielkie i dyskretne akcesoria do drzwi, więc nie zaburzają aranżacji pomieszczenia;

  • stopery / stopki do drzwi - kauczukowe hamulce do drzwi zamontowane na metalowym korpusie służą do ustawiania drzwi w takim koncie, jaki aktualnie jest nam potrzebny. Sprawdzają się, gdy wolimy mieć przymknięte drzwi, ale chcemy zostawić małą szparę dla pupila lub wręcz przeciwnie - gdy nie chcemy zamykać się w pomieszczeniu, a skrzydło drzwiowe bezwładnie leci ku futrynie. Oczywiście takie akcesoria do drzwi sprawdzą się również, gdy chcemy zatrzymać je w otwartej pozycji, żeby wnieść do pokoju coś ciężkiego czy gorącego;

  • samozamykacze hydrauliczne - są obowiązkowym elementem drzwi do bloków, kamienic, zakładów pracy, biur i innych obiektów użyteczności publicznej, do których dostęp powinien być dostępny tylko dla osób posiadających klucz czy kod.

 

Akcesoria do klamek i drzwi zewnętrznych

Wejście do mieszkania czy budynku musi być wyposażone w akcesoria do drzwi podwyższające poziom bezpieczeństwa obiektu. Miłośnikom tradycyjnych rozwiązań proponujemy wizjer optyczny o kącie widzenia nawet 200°. Wiele osób nadal lubi korzystać z zapornic do drzwi - w sklepie z akcesoriami drzwiowymi Fernand można znaleźć zarówno modele z łańcuchem, jak i z zaczepem, a każdy wykonano z wytrzymałej stali nierdzewnej. Z kolei poszukiwaczom nowoczesnych urządzeń polecamy wizjery cyfrowe z wewnętrznym panelem wideo LCD, zasilane na baterie litowe.

Jeśli akcesoria do drzwi są dla Ciebie jeszcze niezbadanym terenem, zapraszamy do kontaktu z nami - wspólnie sprawdzimy, jakich dodatków potrzebujesz i pomożemy z montażem.