Zamki do drzwi chińskich

Zamki do drzwi chińskich

Ekonomiczne „chińskie” drzwi cieszą się w Polsce sporą popularnością, natomiast ze względu na odmienne standardy produkcji pojawiają się problemy z dopasowaniem bądź wymianą zamka. Dlatego wprowadziliśmy do oferty naszego sklepu Fernand także zamki do „chińskich” drzwi – różne rodzaje oraz modele, w tym także antywłamaniowe mechanizmy. Oferujemy zamki centralne, np. klasyczne zamki wpuszczane z wkładką bębenkową, i zamki dodatkowe, zwiększające bezpieczeństwo.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zamek do drzwi „chińskich”, czyli jaki?

Drzwi „chińskie”, popularne ze względu na swoją atrakcyjną cenę, zwykle są już wyposażone w niezbędne elementy okucia oraz zamki, wystarczy więc dobrać dobrą wkładkę do zamka. Czasem jednak zachodzi konieczność wymiany zamka, zwłaszcza gdy ten nie spełnia oczekiwań w zakresie bezpieczeństwa. Standardowe zamki, zgodne z normami europejskimi, nie sprawdzą się w tego typu drzwiach, dlatego oferujemy zamki do drzwi „chińskich” – o kompatybilnych parametrach.

 

Jaki zamek do „chińskich” drzwi wybrać?

Poza wyborem odpowiedniego modelu zamka w stosunku do oczekiwań istotne jest również dopasowanie jego wymiarów oraz wersji (drzwi prawe lub lewe). Zachęcamy więc do kontaktu ze specjalistami sklepu Fernand – pomożemy sprawnie dopasować zamek do „chińskich” drzwi.

  • Centralny zamek do „chińskich” drzwi – proponujemy zamki o budowie i wymiarach pasujących do tego typu drzwi, ale o różnych mechanizmach, w tym bardzo dobre zamki antywłamaniowe do drzwi zewnętrznych.

  • Górny zamek do „chińskich” drzwi – oferujemy również typowe właśnie dla „chińskich” drzwi dodatkowe zamki górne, które podnoszą bezpieczeństwo i są wyposażone w praktyczne pokrętło od wewnętrznej strony.