Sejfy na laptopa

Sejfy na laptopa

Właściciele kilku komputerów, zwłaszcza jeśli przechowywane są na nich prywatne dane, powinni zatroszczyć się o odpowiedni sejf na laptopa. Dzięki niemu w razie włamania zawartość skrzynki zostanie nienaruszona. Prezentowane w tej kategorii sejfy płaskie są znajdują zastosowanie w domach prywatnych, biurach, hotelach i nie tylko. Decydując się na ich zakup pamiętajcie, że oferowana przez nas gwarancja obejmuje nawet 10 lat!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zalety i modele sejfów płaskich

W ofercie sklepu Fernand znajdziecie wiele modeli sejfów, jednak na szczególną uwagę zasługują niewielkie skrytki, które najczęściej montuje się w domach. Modele do zabudowy można bezpiecznie wbudować w strukturę ściany. Sejfy domowe wolnostojące posiadają zaś specjalne otwory do mocowania w ścianie tylnej, które znacznie utrudniają kradzież całego sejfu. Wystarczy przytwierdzić je betonowymi kotwami do podłoża lub wnęki albo zakotwiczyć w meblach.

Wbrew pozorom nawet niewielki sejf płaski gwarantuje wysoki poziom zabezpieczenia. Klienci naszego sklepu mogą wybrać preferowany rodzaj zamka: zaawansowany zamek elektroniczny lub tradycyjny zamek kluczowy. Blacha odporna jest na sforsowanie, ale oprócz tego sejfy domowe są odporne także na zalanie oraz ogień, co ważne podczas przechowywania dokumentów lub amunicji. Zewnętrzna blokada drzwi zapobiega otwieraniu zaryglowanego sejfu nawet po usunięciu zawiasów.

 

Sejf na laptopa, dokumenty i nie tylko

Sejfy domowe na laptopy doskonale sprawdzają się również jako bezpieczne miejsce do przechowywania innych cennych przedmiotów. W naszych sejfach płaskich można umieścić inne urządzenia elektroniczne, jak komputery, telefony, karty pamięci czy dyski zewnętrzne, a ponadto dokumenty oraz oszczędności. Sejf domowy to doskonały sposób na zabezpieczenie biżuterii, pamiątek rodzinnych, cennych bibelotów lub broni krótkiej i amunicji przed ingerencją osób trzecich.