Filtruj według

Cena
Producenci
Gwarancja
Filtruj
    Skrzynki na klucze

Skrzynki na klucze

Jako sklep specjalizujący się w zamkach i szeroko pojętych zabezpieczeniach mienia i obiektów, w naszej ofercie nie mogliśmy pominąć tak praktycznych akcesoriów do domu i firmy jak sejfy na klucze. Wyglądem nie przypominają tradycyjnych sejfów montowanych na tyłach szaf czy też tych znanych z filmów o diamentach i gangsterach. Sejfy na klucze to dyskretne i kompaktowe skrzyneczki, które mimo niepozornego wyglądu mają wiele niezwykle przydatnych funkcji.

Skrzynka na klucze | do...

808,98 zł
Cylinder z mosiądzu. Mechanizm z 6 pinami i filtrami. Pokrywa z mosiądzu. Automatycznie zamykająca się mosiężna osłona. Korpus ze stali nierdzewnej. Mechanizm wandaloodporny. 2 klucze.

Skrzynka na klucze na...

562,96 zł

Skrzynka na klucze z otworem na wkładkę cylindryczną - pasuje standardowa półwkładka (30 x 10 mm), do dokupienia osobno.

Możliwość zamontowania w fasadzie budynku/ ogrodzenia.

Przy użyciu wkładek w systemie Master Key, zyskujemy możliwość zarządzania kontrolą dostępu, skrzynka doskonale sprawdzi się więc w przemyśle i zakładach pracy.

Gwarancja: 5 lat

Poziom zabezpieczenia: 8/10

Sejf na klucze z zamkiem szyfrowym

Niezależnie od tego, czy chcemy nabyć zamek do drzwi, sejf na broń, zabezpieczenie do motocykla czy właśnie sejf na klucz, najważniejsza przy wyborze powinna być zawsze ta sama kwestia - poziom ochrony, jaką może zapewnić dane zabezpieczenie. Dlatego produktów tego typu zawsze warto szukać w firmach zajmujących się konkretnie artykułami ślusarskimi i wszelkiego rodzaju zabezpieczeniami. Należy do nich nasz sklep Fernand - codziennością jest dla nas spełnianie potrzeb naszych Klientów w zakresie ochrony mienia i obiektów. Proponujemy Ci zatem najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku, idealne w swojej prostocie, ale maksymalnie funkcjonalne - szafki na klucz z zamkiem szyfrowym.

Pudełko na klucz zabezpieczone zamkiem szyfrowym posiada wszystkie wymienione wyżej cechy - jest niewielkie, dyskretne, dobrze się prezentuje i spełnia swoją najważniejszą funkcję - zabezpiecza klucze przed niepożądanych dostępem. Wszystko to za sprawą dwóch filarów, na których opieramy konstrukcję naszych sejfów - materiałów użytych do ich budowy oraz certyfikowanego zamknięcia na szyfr ustawiany mechanicznie. Skrzyneczki na klucze są wykonywane z wytrzymałych, wysoce odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a więc także na próby sforsowania, tworzyw, m.in. stopów metali. Dodatkowo bardziej zaawansowane modele posiadają uszczelkę chroniącą całą konstrukcję przed wilgocią.

Główną rolę gra jednak zamek - to na nim opieramy bezpieczeństwo przechowywanych w sejfie na klucze rzeczy. Szyfrowany mechanizm to przede wszystkim możliwość utworzenia unikalnego kodu zabezpieczającego dostęp do sejfu na klucze. To, czy szyfr dostanie się w niepowołane ręce, zależy wyłącznie od nas. Mamy więc pełną kontrolę nad bezpieczeństwem przechowywanych w sejfie kluczy.

 

Kompaktowe sejfy na klucze

Zaletą szafki na klucz jest także jej rozmiar. Niewielkie skrzynki na klucze z internetowego sklepu Fernand można zamontować praktycznie wszędzie. Dzięki swojej kompaktowej budowie nie wymagają wygospodarowania dużej przestrzeni, co czyni je produktami uniwersalnymi, dopasowanymi do każdych warunków otoczenia. Ponadto takie wymiary sprawiają, że sejf na klucze nie rzuca się w oczy. Gdy dodatkowo wybierzemy na jego montaż miejsce ustronne, znane tylko domownikom czy też pracownikom - w zależności od tego, gdzie sejf jest używany - włamywacz naprawdę będzie musiał się natrudzić, żeby go znaleźć. Gdy jednak mu się to uda, czeka na niego kolejna zagwostka - odgadnięcie szyfru, czyli rzecz właściwie niemożliwa, gdy mamy do czynienia z trzy lub czterocyfrowym kodem. Dlatego rozwiązania z zamkiem szyfrowym są tak popularne i praktyczne. Nie ma opcji, że niepowołana osoba znajdzie klucz i po prostu otworzy sobie sejf.

Niewielkie skrzyneczki na klucze to także niższy koszt zakupu produktu. Cena sejfów na klucze od Fernanda jest w odpowiedniej relacji z ich jakością i poziomem bezpieczeństwa, jaki zapewniają. Jednocześnie stanowią atrakcyjną ofertę, z której skorzystało już wielu naszych Klientów. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszymi propozycjami, które są cenione nie tylko za praktyczne zalety użytkowe, ale także za estetyczny design, minimalizm konstrukcji i bardzo prostą obsługę. Jest to bardzo ważne, jeśli w dostęp do sejfu na klucze chcemy wyposażyć również dzieci. W tym przypadku szczególnie polecamy pudełko na klucze z zamkiem szyfrowym, ponieważ najmłodszym niestety jeszcze łatwiej przychodzi gubienie ważnych rzeczy, takich jak chociażby klucz do domowej skrzyneczki.

 

Skrzyneczki na klucze do sejfu

Wiele osób posiada w domu duże sejfy, ukryte w szafkach, wbudowane w ściany czy też wolnostojące. Nasi Klienci używają ich do przechowywania bardzo różnorodnych rzeczy - nie tylko pieniędzy, ale także kosztownej biżuterii czy kruszców, dokumentów, nośników danych czy też cennych pamiątek rodzinnych. Nie zawsze chodzi o ich wartość pieniężną - liczy się również ta sentymentalna. Chcemy zabezpieczyć ważne i wartościowe przedmioty przed zalaniem czy pożarem, ale przede wszystkim przed kradzieżą. Jak wówczas maksymalnie zadbać o zabezpieczenie dostępu do naszego sejfu? To zadanie dla skrzynki na klucze.

W sejfie na klucze zabezpieczonym solidnym szyfrowym zamkiem można schować klucz służący do otwierania i zamykania większego sejfu obecnego w domu czy w firmie. Wtedy ochrona jest naprawdę duża - sejf „główny” jest chroniony dzięki odpowiednio mocnym materiałom użytym do jego budowy, a dodatkowo nikt nie może się do niego dostać, jeśli nie zna szyfru do skrzynki na klucze. Bezpieczeństwa nigdy za wiele, dlatego taka kompleksowa ochrona dostępu jest często wybierana przez przezorne i odpowiedzialne osoby, które poważnie traktują powyższe kwestie. Dołącz do nich, inwestując w profesjonalny i skuteczny sejf na klucze ze sklepu Fernand.

 

Pudełko na klucze do domu

Jeśli nadal wahasz się, czy wybrać nasz praktyczny i kompaktowy sejf na klucze, przedstawimy Ci poniżej wszystkie zastosowania, w których sprawdza się najlepiej. Po pierwsze możesz przechowywać w nim wyżej wspomniane klucze do drugiego sejfu w domu. Najlepiej zamontować go wówczas w dowolnym miejscu na ścianie w pomieszczeniu, do którego zawsze będziesz miał dostęp. Niektóre osoby mają w swoich domach tajne pomieszczenia, ukryte za szafą czy inną konstrukcją. Są to tak naprawdę bardzo duże sejfy, ponieważ służą do przechowywania cennych rzeczy i dostęp do nich jest możliwy tylko dla ograniczonego grona osób. Wówczas klucz do nich można także przechowywać w sejfie na klucze zamontowanym na ścianie czy też w innym miejscu.

Kolejną opcją, którą umożliwiają skrzyneczki na klucze z certyfikowanym zamknięciem na szyfr, jest montaż sejfu na zewnątrz budynku bądź na korytarzu przed zamykanym pokojem. Kiedy to się przydaje? Przede wszystkim cenią to osoby, które wynajmują właśnie pokoje lub domki. Przekazanie kluczy tymczasowym użytkownikom odbywa się wówczas właśnie za pośrednictwem sejfu na klucze, który jest zabezpieczony kodem. Czy jest to bezpieczne? Tylko, jeśli będziesz używać pudełka na klucze z rozwagą, o której napiszemy jeszcze parę słów niżej. To samo dotyczy wynajmowanych pokoi - sejf na klucze możemy zamontować na korytarzu przy drzwiach.

Dla wielu właścicieli takich obiektów na wynajem jest to bardzo na rękę, ponieważ nie muszą podporządkowywać swoich planów pod przyjazdy stale zmieniających się gości. Zwłaszcza w okresie letnim jest to dobre rozwiązanie, kiedy właściciele domków na wynajem sami chcą wyjechać na wakacje. Żeby zwiększyć bezpieczeństwo kluczy pozostawionych w sejfie, możemy zainstalować łatwo zauważalną dla potencjalnego włamywacza kamerę, która go odstraszy, ale jednocześnie będzie poza jego zasięgiem, żeby uniknąć aktów wandalizmu.

Szafki na klucze służą też wielu osobom do przechowywania kluczyków do auta. Chcąc chronić je przed niepożądanym dostępem (np. zbuntowanych nastolatków), możemy zamontować sejf w łatwo dostępnym miejscu w domu, tak by szybko móc wyciągnąć jego zawartość i nie tracić czasu przed wyruszeniem w drogę. Kluczyki do samochodu są często zabezpieczane, zwłaszcza gdy pojazd należy do wysokiej półki cenowej i jest dla jego właściciela szczególnie cenny.

 

Sejf na klucze w firmie

W wielu firmach zabezpieczanie kluczy jest czymś naturalnym i świadczy o przezorności i odpowiedzialności osób, które nimi zarządzają. W niektórych miejscach są przechowywane akta i inne dokumenty, które nie powinny być dostępne dla przypadkowych osób. Inny przypadek to magazyn ze szkodliwymi substancjami, które także trzeba zabezpieczyć przed niepowołanymi gośćmi. Przeznaczenie sejfu na klucze zależy tak naprawdę od specyfiki konkretnej firmy. Jej zarządcy i inne osoby na kierowniczych stanowiskach mogą uniemożliwić dostęp do różnego rodzaju pomieszczeń i przedmiotów. Niezależnie jednak od dokładnej specyfiki chronionego kluczem miejsca, w każdym przypadku w roli zabezpieczenia świetnie sprawdzi się sejf na klucze ze sklepu Fernand. Przedsiębiorcy są dużą grupą Klientów korzystających z naszej oferty produktów, ponieważ proponowane przez nas rozwiązania to certyfikowane artykuły ślusarskie i zabezpieczenia od renomowanych producentów. Z pewnością i Ty możesz zaufać sprawdzonej marce, dla której bezpieczeństwo osób, obiektów i mienia jest zawsze na pierwszym miejscu.

 

Obiekty użyteczności publicznej - kiedy potrzebne są skrzynki na klucze?

Miejsca, przez które przewija się duża liczba osób, czyli obiekty użyteczności publicznej, to częste lokalizacje naszych sejfów na klucze. Pomagają w kontrolowaniu dostępu do określonych pomieszczeń. Są często wykorzystywane na parkingach, uczelniach, w hotelach, szkołach, szpitalach i na recepcjach w wielu różnych obiektach publicznych. Nasze wytrzymałe, zabezpieczone szyfrowym zamkiem skrzynki na klucze nie muszą być przez nikogo pilnowane, ponieważ dostęp jest już zabezpieczony zamkiem, do którego kod znają tylko wyznaczone osoby.

 

Sejf na klucze - używaj z rozwagą

Podstawową zasadą, o której należy pamiętać w przypadku sejfów na klucze z zamkiem na kod, jest systematyczna zmiana konfiguracji cyfr. Goście wynajmowanych domów się zmieniają, pracownicy zwalniają, dzieci mogą wygadać się znajomym - to tylko niektóre z sytuacji, które wymagają regularnej aktualizacji szyfru otwierającego sejf na klucze. W przypadku skrzyneczek na klucze od Fernand zmiana kodu jest bardzo prosta i szybka. Zamek jest obsługiwany mechanicznie, więc nie wymaga naładowanej baterii.

Kolejna ważna dobra praktyka to ograniczenie liczby osób, które mają dostęp do szafki na klucze. Podawaj kod innym, tylko kiedy jest to z jakiegoś powodu konieczne. Decydując się już na zakup takiego zabezpieczenia, zadbajmy, by ta inwestycja nie poszła na marne.