Używamy plików cookie w celu poprawy jakości korzystania ze strony internetowej. Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.

Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Filtruj według

Cena

Cena

  • 79,00 zł - 2 251,00 zł

Gwarancja

Gwarancja

Zastosowanie

Zastosowanie

Typ drzwi

Typ drzwi

Klamki

Klamka do drzwi, to niepozorny element wyposażenia, którego wybór z pewnością nie powinien być przypadkowy. Klamka pełni nie tylko funkcję estetyczną – ozdobna z pewnością przykłuje uwagę, ale również praktyczną – klamka drzwiowa powinna być przede wszystkim wygodna, cicha, łatwa w użytkowaniu i bezawaryjna. W naszej ofercie znajdziesz klamki różnego rodzaju, w zależności od przeznaczenia, wyglądu oraz dodatkowych funkcji. Idealnej dla siebie klamki szukaj wśród naszej oferty klamek do drzwi wejściowych, drzwi wewnętrznych, a także klamek okiennych!

Nie wiesz, jaką klamkę wybrać? Zależnie od zastosowania, do drzwi wejściowych potrzebna będzie klamka z szyldem z otworem na wkładkę cylindryczną, do drzwi wewnętrznych - klamka z szyldem bez otworu. Są również klamki specjalnego przeznaczenia, np. do drzwi sypialni należy szukać klamki z szyldem z otworem na klucz, a do drzwi łazienkowych i toalety - klamki z pokrętłem blokującym. Nie zapomnij sprawdzić rozmiaru trzpienia do zamka, aby wybrać odpowiedni uchwyt. Standardowy rozmiar kwadratu wynosi 7 mm, ale występują również średnice trzpienia 6 mm lub 8 mm. Istotny będzie również rozmiar rozstawu, 70, 72 lub 90, 92 cm to rozstaw osi pionowej. Dyskretne modele, zwane kulami, nie mają szyldu i będą stanowić wyjątkowo ozdobne wykończenie drzwi. Możesz też wybrać uchwyty z szyldem lub rozetą, w stylu klasycznym lub ultra designerskim, aby idealnie dopasować je do stylu Twojego wnętrza.

Podobnie jak w przypadku drzwi, klamka okienna pełni funkcję i estetyczną i praktyczną. Umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie okna, czasem posiada również dodatkowe funkcjonalności (klamka z przyciskiem lub na klucz). Klamki okienne dostępne są obecnie w wielu kształtach i kolorach, tak, aby jak najlepiej dopasować je do wystroju wnętrza.

Klamki posiadające uchwyt okienny umożliwiają otwieranie i zamykanie okna tylko od wewnątrz. Taki uchwyt okienny będzie kompatybilny z większością dostępnych na rynku okien. Niektóre modele posiadają dodatkowo mechanizm blokowania i zabezpieczania okien w kilku pozycjach. Klamka okienka z przyciskiem jest z kolei bardziej estetyczna i sprawia, że ​​okno wygląda lepiej. Opcja z przyciskiem szczególnie nadaje się do nowoczesnych okien. W zależności od materiału i koloru okna oraz stylu, który panuje w Twoim wnętrzu, materiał wykonania takiej klamki może się różnić - od rustykalnego kutego żelaza po stali nierdzewną lub chromowaną.

W koszyku znaleziono 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

KLAMKA bluetooth lewa

2 250,21 zł

Do drzwi od 40 do 60 mm. Kątownik 7 mm z tuleją wciąganą 8 mm. Zasilany 2 bateriami litowymi. System operacyjny IOS / ANDROID. Dostarczany z zestawem rozet do wkładki bębenkowej.

KLAMKA bluetooth prawa

2 250,21 zł

Do drzwi od 40 do 60 mm. Kątownik 7 mm z tuleją wciąganą 8 mm. Zasilany 2 bateriami litowymi. System operacyjny IOS / ANDROID. Dostarczany z zestawem rozet do wkładki bębenkowej.