Zamki do furtek

Zamki do furtek

Zabezpieczenie własnej posesji jest niezwykle ważne. Furtka bez trwałego zamka nie będzie żadną przeszkodą dla włamywaczy, wielu dzikich zwierząt, a także dzieci, które mogą bawić się na podwórku. W związku z tym, aby uniknąć wielu nieprzyjemnych wydarzeń, sprawdź zamki do furtek dostępne w ofercie Fernanda i wybierz jeden z nich, żeby zabezpieczyć swoją posesję.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zamki do furtek drewnianych i metalowych - na jakie modele postawić?

Do zabezpieczenia furtek stosowanych jest kilka rodzajów zamków, które różnią się od siebie sposobem działania. Wśród nich można wskazać:

  • zamki wpuszczane,

  • zamki elektromagnetyczne,

  • zamki nawierzchniowe.

Od dawna popularnością cieszą się warianty wpuszczane. Są one w całości montowane wewnątrz furtki, dlatego zapewniają estetyczny efekt. Co więcej, modele o odpowiedniej klasie bezpieczeństwa są również odporne na uszkodzenia, dzięki czemu mogą zapewnić wszystkim mieszkańcom posesji pożądane bezpieczeństwo. Wśród wariantów wpuszczanych szczególnie doceniany jest zamek rolkowy do furtki. Ten opiera swoje działanie na rolce, która chowa się przez dociśnięcie skrzydła do ich ramy.

Dodatkowe wzmocnienie mogą stanowić zamki nawierzchniowe, jednak te montuje się na furtkach, a więc są one widoczne. Warto jednak pamiętać, że można je ciekawie ozdobić, dzięki czemu mogą stanowić oryginalny dodatek do furtki. Zwolennikom technologii przypadną do gustu warianty elektromagnetyczne, umożliwiające otwarcie furtki przez osobę znajdującą się w domu. Jest to również rozwiązanie wygodne. Przed wyborem określonego typu zabezpieczenia furtki, warto przemyśleć, które jego cechy są dla danych osób najważniejsze i to nimi w dużej mierze kierować się podczas zakupów.

 

Zamek do furtki z kasetą - wybierz wygodę

Dobrym rozwiązaniem dla osób pragnących zabezpieczyć swoją posesję może być zamek do furtki z kasetą. Zakup takiego zestawu pozwoli na bezproblemowy montaż zabezpieczenia, również przez tych właścicieli posesji, którzy wcześniej nie zakładali zamka w swojej furtce. Nie wiesz, który model z oferty będzie odpowiedni? Specjaliści ze sklepu Fernand chętnie pomogą w wyborze wariantu pasującego do określonej bramki prowadzącej na posesję.

 

Zamki do furtek - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić zamek do furtki drewnianej, czy też zabezpieczenie do wariantu wykonanego z metalu, musisz zwrócić uwagę na kilka kwestii. Dzięki nim znalezienie odpowiedniego produktu powinno być znacznie prostsze. Ważne jest, aby zamek do furtki:

  • był odporny na działanie wysokich, a także niskich temperatur oraz na negatywny wpływ warunków atmosferycznych;

  • odznaczał się antykorozyjnością;

  • posiadał certyfikaty świadczące o spełnianiu norm dotyczących bezpieczeństwa;

  • był wolny od wszelkich uszkodzeń i zarysowań;

  • wykazywał się odpornością na piłowanie, wyrywanie oraz inne działania, których mogą podjąć się osoby próbujące wtargnąć na posesję;

  • był objęty gwarancją;

  • pochodził od sprawdzonego dostawcy.

Jeśli wybrane zamki do furtek drewnianych oraz metalowych wyróżniają się wymienionymi cechami - gratulacje, znalazłeś odpowiedni produkt dla siebie! Wejście na posesje zabezpieczone zamknięciem, które jest trwałe, pozwoli Ci każdego dnia cieszyć się bezpieczeństwem, jakie gwarantuje tego rodzaju rozwiązanie.

 

Zamki do furtek w ofercie sklepu Fernand

W ofercie sklepu Fernand znajdziesz zamki do furtek odznaczające się wysokimi klasami bezpieczeństwa, a także zapewniające wejściu estetyczny wygląd. Co więcej, te zabezpieczenia bez trudu również zamontujesz. Niezależnie od tego, czy chcesz wykorzystać wyłącznie wariant wpuszczany, czy zależy Ci też na produkcie nawierzchniowym - w asortymencie Fernanda jest to, czego potrzebujesz!

Wystarczy jedynie dopasować model do posiadanego zamknięcia terenu wokół domu czy też innego obiektu, który ma być chroniony przed osobami trzecimi. Zabezpiecz swoją posesję już dziś, zapomnij o nieproszonych gościach i śpij spokojnie!