Kłódki trzpieniowe

Kłódki trzpieniowe

Znalezienie odpowiedniej kłódki nie zawsze jest proste. Klasycznym wyborem są warianty pałąkowe. Co jednak zrobić, jeśli chce się zapewnić swojemu dobytkowi większe bezpieczeństwo niż to gwarantowane przez klasyczny rodzaj tego typu produktów? W takim przypadku warto postawić na trwalsze kłódki trzpieniowe, które znajdziesz w ofercie sklepu Fernand.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Jakie zalety mają kłódki trzpieniowe?

Kłódki trzpieniowe na pierwszy rzut oka od wariantów pałąkowych odróżnia kształt ucha, które w przypadku tych produktów jest proste. Warto docenić je przede wszystkim za to, że są twarde, a także sztywne, co sprawia, że doskonale sprawdzają się w roli strażniczki wejść do różnego rodzaju magazynów, garaży, piwnic czy też bram prowadzących na posesje.

Po zamknięciu kłódki trzpieniowej nieproszeni goście mieliby znaczny problem z przecięciem ucha czy też jego złamaniem. W związku z czym, jeśli chcesz czuć się bezpiecznie na swojej posesji lub zależy Ci na tym, aby skutecznie uchronić przed kradzieżą wartościowe rzeczy, postaw na kłódkę trzpieniową.

 

Kłódka trzpieniowa - kiedy warto na nią postawić?

Przed zakupem kłódki trzpieniowej należy sprawdzić, czy obiekt, który chce się zabezpieczyć za pomocą opisywanego wariantu, ma zamknięcie współliniowe. Jest to istotne, ponieważ właśnie w tym przypadku wykorzystanie kłódki trzpieniowej jest szczególnie polecane. Wybierz bezpieczeństwo i postaw na produkty od Fernanda!