Filtruj według

Cena
Producenci
Gwarancja
Zastosowanie
Typ drzwi
Filtruj
    Intelock

Intelock

Technologia idzie do przodu w każdej dziedzinie i gałęzi przemysłu. Nic więc dziwnego, że dotknęło to także produkcji zabezpieczeń do drzwi. W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne stały się elektroniczne zamki do drzwi, otwierane za pomocą specjalnie zaprogramowanej karty. To właśnie kryje się pod terminem intelock.

Często spotkasz je w pokojach hotelowych, apartamentach na wynajem czy w miejscach pracy, do których wstęp mają tylko określone osoby. Co ciekawe niektórzy decydują się również na ich montaż w domach — niekoniecznie może w drzwiach wejściowych, ale do różnych pokoi, gdzie na przykład składowane są szczególnie wartościowe i ważne przedmioty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów z tej kategorii!

Kolektor danych Intelock |...

3 152,99 zł

Data Collector to urządzenie odczytujące, które umożliwia śledzenie historii karty i pobieranie danych z naszych elektronicznych klamek hotelowych Intelock Room. 

Synchronizacja kolektora danych z komputerem PC jest możliwa dzięki połączeniu USB.

Intelock, czyli elektroniczny zamek do drzwi w naszej ofercie

Klamki elektroniczne w asortymencie Fernand zostały wyselekcjonowane tak, aby stworzyć różnorodność. Jednak kierując się naszą wiedzą, dobraliśmy je tak, by były od sprawdzonych producentów. Dlatego dystrybuujemy produkty francuskiej firmy Thirard, która zdobyła już swoją pozycję na rynku. Zaufały jej tysiące konsumentów!

Poza tym kupisz u nas klamki w kolorze złotym i srebrnym. Przez to dopasujesz ją idealnie do panującej atmosfery we wnętrzu. Stawiamy więc nie tylko na funkcjonalność, ale i estetykę. To idealne połączenie, które zachwyca tysiące osób na całym świecie.

Akcesoria do zamków elektronicznych

W naszej ofercie otrzymasz także akcesoria intelock. Przecież, aby elektroniczny zamek do drzwi działał, należy odpowiednio zaprogramować kartę. Stąd też zakupisz w sklepie Fernand programator kart oprogramowania hotelowego Mifare Classic Intelock, wyżej wspominanej już marki Thirard. Działa on przy użyciu komputera, z zainstalowanym w nim intuicyjnym oraz darmowym oprogramowaniem. Dzięki niemu łatwo i szybko nadasz karcie kod lub przypiszesz do wybranego pokoju.

Interlock — kontroler dostępu

Poza tym w Fernand dostępny jest też taki produkt jak kontroler dostępu Intelock Gate. Jest to świetne rozwiązanie, kiedy pragniesz otwierać drzwi nie tylko za pomocą karty. Z tym sprzętem zrobisz to także z wykorzystaniem ustalonego kodu, aplikacji zainstalowanej na telefonie (dostępnej na telefony z Androidem lub iOS). Poza tym otworzysz go także za pomocą bluetooth, w który wyposażony jest każdy telefon komórkowy oraz komputer.

Jakie zalety ma elektroniczny zamek do drzwi?

  • Klamki tego typu to przede wszystkim wygoda — kartę można schować do portfela, jest mniejsza i bardziej poręczna od ciężkich kluczy.
  • Aby zmienić kod, wystarczy zaprogramować kartę i zamek, a nie dorabiać klucze bądź wymieniać cały mechanizm zamka. Oszczędza to wiele czasu.
  • Karty dostępu są o wiele tańsze, niż dorabianie kluczy zwłaszcza kiedy mamy na myśli sytuację, gdy z pomieszczenia ma korzystać wiele osób, na przykład w zakładach pracy. W ten sposób przedsiębiorcy rozsądnie zarządzają swoim budżetem.
  • Karty do zamków elektronicznych mogą być imienne, dzięki czemu ma się kontrolę nad osobami, wchodzącymi do danego wnętrza.
  • Klamki elektroniczne są równie estetyczne co ich klasyczne odpowiedniki.
  • Wiele modeli zamków tego typu obsługuje nie tylko karty, ale i dedykowane aplikacje czy kod PIN. Niektóre działają też na bluetooth.

Klamki do hotelu i apartamentów

Jak pisaliśmy, w większości hotele operują już tylko takimi zamkami na karty — rzadko gdzie można zetknąć się z klasycznymi kluczami. Dodatkowo za ich pomocą włącza się prąd w danym pokoju. Urządzenie, umożliwiające tę opcję, dostępne jest w ofercie sklepu Fernand. Mowa tu o energy saver do systemu hotelowego Intelock. Jest to ekologiczne rozwiązanie, które pozwala oszczędzać energię.

Nasze produkty sprawdzą się także jako klamki do Airbnb. To niezwykle popularny w ostatnich latach portal, gdzie prywatne osoby ogłaszają miejsca, w których możesz się zatrzymać na wakacje bądź dłuższy pobyt. Dzięki elektronicznym klamkom właściciel lokum nie musi być na miejscu, abyś odebrał apartament. Wystarczy, że poda Ci kod do drzwi. To bardzo elastyczne rozwiązanie, ponieważ godziny meldowania mogą kolidować z Twoimi planami. Wszystko jest bardzo bezpieczne, ponieważ później PIN zostanie zmieniony.

Poznaj całą ofertę sklepu Fernand

Klamka elektroniczna i akcesoria do niej to tylko część produktów, jakie zakupisz w tym miejscu. Fernand bowiem może pochwalić się bogatym asortymentem. Oferujemy bowiem różne artykuły ślusarskie, takie jak zamki dopasowane do konkretnego typu drzwi, na przykład do tych przeciwpożarowychszklanychzewnętrznych oraz wewnętrznych. Poza tym znajdziesz tu również różnego rodzaju zabezpieczeniakłódkisejfy — w nich przechowasz cenne przedmioty, bez narażaniach ich na kradzież.

Naszych klientów zawsze zachęcamy do nawiązywania kontaktu. Pragniemy bowiem, aby robili one świadome zakupy — dlatego służmy pomocą. Jeśli nurtuje Cię jakieś pytanie dotyczące produktu lub chcesz zasięgnąć porady, to pisz śmiało! Z czystą przyjemnością podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy!