Używamy plików cookie w celu poprawy jakości korzystania ze strony internetowej. Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.

Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Filtruj według

Cena

Cena

  • 132,00 zł - 7 467,00 zł

Marka

Marka

Gwarancja

Gwarancja

Zastosowanie

Zastosowanie

Rodzaj zamknięcia

Rodzaj zamknięcia

Rodzaj klucza

Rodzaj klucza

Sejfy

Sejf jest wyjątkowo przydatny do zabezpieczenia cennego mienia. Istnieją różne modele, różne rozmiary, różne tryby montażu i różne rodzaje zamków, które są w stanie spełnić wszystkie Twoje potrzeby. Sejf jest na ogół ognioodporny, uchroni więc twoje rzeczy nawet w przypadku pożaru.

Jak zainstalować sejf?

Sejf wolnostojący: ważne jest umieszczenie sejfu na wyjątkowo solidnej podłodze lub meblu. Aby uniknąć próby wyrwania, najlepiej zabezpieczyć sejf na podłodze i ścianie za pomocą betonowych kotew.

Sejf do wmurowania: łatwiej go ukryć. Ważne jest, aby osadzić go w grubej i pełnej ścianie.

Systemy zamykające sejf

Na klucz: wyposażony w zamek, otwieranie i zamykanie drzwiczek sejfu odbywa się za pomocą klucza. Sejfy z zamkiem są często wielopunktowe i mają od 2 do 3 rygli. Niektóre sejfy mają w obszarze zamka płytę ze stali manganowej dla większego bezpieczeństwa.

Na wciski manualne: aby otworzyć sejf, wystarczy wcisnąć kod bezpieczeństwa.

Na kod elektroniczny: w tym modelu wystarczy wpisać kod na klawiaturze numerycznej, która znajduje się na sejfie.

Kombinacyjny na klucz i kod elektroniczny: po zakończeniu wpisywania kodu potrzebny będzie klucz. Dopiero połączenie tych dwóch elementów pozwoli ci otworzyć sejf.

W koszyku znaleziono 38 produktów.

Pokazano 1-12 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Sejf VINCENNES 2 2 rygle...

878,80 zł

Zamykanie kodem. Elektroniczny zamek zabezpieczający ze zmiennym kodem szyfrowym. Kod od 3 do 8 cyfr. Zasilany 4 bateriami 1,5V LR6 (baterie w zestawie). Ryglowanie podwójnym ryglem 16 mm. 4 Otwory do mocowania z tyłu i do podstawy (akcesoria w zestawie). Dostarczany z 2 kluczami awaryjnymi.

Szafa na broń BRISSAC 2...

2 564,41 zł
Zamknięcie na klucz. Zamek na klucze dwupinowe asymetryczne. Klucz uwięziony przy otwartym zamku. Zamknięcie na dwa rygle 18 mm. Grubość ścianek: 2 mm. Grubość drzwi: 3 mm. Przegrody na 5 sztuk broni, dywanik na dnie szafki. 2 otwory montazowe na tylnej sciance i na spodzie. 2 klucze.

Skrzynka na klucze | do...

995,15 zł
Cylinder z mosiądzu. Mechanizm z 6 pinami i filtrami. Pokrywa z mosiądzu. Automatycznie zamykająca się mosiężna osłona. Korpus ze stali nierdzewnej. Mechanizm wandaloodporny. 2 klucze.

Sejf SEDAN 2 rygle 250X350X250

878,15 zł

Zamykanie kluczem. Asymetryczny dwupiórkowy zamek bezpieczeństwa z zapadkami. Ryglowanie podwójnym ryglem Ø 18 mm. Klucz uwięziony z otwartym zamkiem. Grubość koperty: 1,5 mm. Grubość drzwi: 3 mm. 4 Otwory do mocowania z tyłu i do podstawy (akcesoria w zestawie).

Szafa na broń CARDIFF 4...

5 319,79 zł
Zamknięcie na szyfr. Zamek elektroniczny na szyfr. 3-8 cyfr, mozliwosc zmiany kombinacji. Zasilanie 4 bateriami 1,5 V typu LR6 (baterie w komplecie). Zamknięcie na 4 rygle 20 mm. Grubość ścianek: 2,5 mm. Grubość drzwi: 4 mm. Przegrody na 5 sztuk broni, dywanik na szafki. Wewnetrzna kasetka na amunicje z Zamknięciem na wkladke bebenkowa (2 klucze). Uchwyt na akcesoria na drzwiach 4 otwory montazowe na tylnej sciance. 2 klucze awaryjne.