Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 145,00 zł - 8 137,00 zł

Marka

Marka

Gwarancja

Gwarancja

Zastosowanie

Zastosowanie

Rodzaj zamknięcia

Rodzaj zamknięcia

Rodzaj klucza

Rodzaj klucza

Sejfy

Dzisiaj solidny sejf elektroniczny to nie tylko element wyposażenia domu filmowego gangstera, ale konieczność, na jaką decyduje się coraz więcej osób. Nic dziwnego – dzięki takiej skrytce można zabezpieczyć niemal dowolne przedmioty. Nie musicie jednak wcielać się w postać rodem z „Ojca Chrzestnego”, aby wykorzystać potencjał prezentowanych sejfów domowych. Oprócz gotówki z powodzeniem przechowacie w nich również na przykład dokumenty, biżuterię czy chociażby karty pamięci.

W koszyku znaleziono 47 produktów.

Pokazano 1-12 z 47 pozycji

Aktywne filtry

Sejf VINCENNES 2 2 rygle...

984,25 zł

Zamykanie kodem. Elektroniczny zamek zabezpieczający ze zmiennym kodem szyfrowym. Kod od 3 do 8 cyfr. Zasilany 4 bateriami 1,5V LR6 (baterie w zestawie). Ryglowanie podwójnym ryglem 16 mm. 4 Otwory do mocowania z tyłu i do podstawy (akcesoria w zestawie). Dostarczany z 2 kluczami awaryjnymi.

Szafa na broń BRISSAC 2...

2 949,08 zł
Zamknięcie na klucz. Zamek na klucze dwupinowe asymetryczne. Klucz uwięziony przy otwartym zamku. Zamknięcie na dwa rygle 18 mm. Grubość ścianek: 2 mm. Grubość drzwi: 3 mm. Przegrody na 5 sztuk broni, dywanik na dnie szafki. 2 otwory montazowe na tylnej sciance i na spodzie. 2 klucze.

Skrzynka na klucze | do...

906,02 zł
Cylinder z mosiądzu. Mechanizm z 6 pinami i filtrami. Pokrywa z mosiądzu. Automatycznie zamykająca się mosiężna osłona. Korpus ze stali nierdzewnej. Mechanizm wandaloodporny. 2 klucze.

Sejf SEDAN 2 rygle 250X350X250

990,47 zł

Zamykanie kluczem. Asymetryczny dwupiórkowy zamek bezpieczeństwa z zapadkami. Ryglowanie podwójnym ryglem Ø 18 mm. Klucz uwięziony z otwartym zamkiem. Grubość koperty: 1,5 mm. Grubość drzwi: 3 mm. 4 Otwory do mocowania z tyłu i do podstawy (akcesoria w zestawie).

Szafa na broń CARDIFF 4...

6 117,74 zł
Zamknięcie na szyfr. Zamek elektroniczny na szyfr. 3-8 cyfr, mozliwosc zmiany kombinacji. Zasilanie 4 bateriami 1,5 V typu LR6 (baterie w komplecie). Zamknięcie na 4 rygle 20 mm. Grubość ścianek: 2,5 mm. Grubość drzwi: 4 mm. Przegrody na 5 sztuk broni, dywanik na szafki. Wewnetrzna kasetka na amunicje z Zamknięciem na wkladke bebenkowa (2 klucze). Uchwyt na akcesoria na drzwiach 4 otwory montazowe na tylnej sciance. 2 klucze awaryjne.

Sejf FRONTENAC 1 2 rygle...

2 007,04 zł
Zamykanie kluczem. 6-rowkowy asymetryczny dwupiórkowy zamek bezpieczeństwa. Klucz uwięziony z otwartym zamkiem. Blokowanie za pomocą 2 obrotowych stalowych śrub Ø 18 mm. Zabezpieczenie blachą ze stali manganowej w miejscu zamka. Ciągła spoina obwodowa ramy / korpusu. 2 otwory mocujące z tyłu iu podstawy (akcesoria w zestawie). Wyjmowana półka wewnętrzna.

Uniwersalne sejfy domowe

Sejf do domu przede wszystkim chroni wartościowe przedmioty przed kradzieżą, nie można jednak zapominać o trwałości skrzynki. Wykonana z wielu warstw solidnej stali jest bowiem idealną osłoną na wypadek zalania i pożaru. Sejf stanowi również ochronę przed zgubieniem danych rzeczy.

W naszych sejfach bezpiecznie schowacie więc nie tylko pieniądze czy dokumenty, ale również mienie o wartości sentymentalnej, jak pamiątki rodzinne. Mimo że produkty z tej kategorii bardzo często wybierane są jako małe sejfy domowe, przydają się również w firmie do przechowywania ważnych dokumentów, dysków zewnętrznych lub pieniędzy, a także laptopów, tabletów i telefonów.

Sejfy do domu z tej kategorii nie są skonstruowane do wbudowania w ścianę, ale posiadają wytrzymałe mocowanie w podstawie i z tyłu, co zapobiega przesuwaniu skrzynek. Oprócz tego instalacja znacznie utrudnia kradzież zamkniętego sejfu. Wolnostojącą skrytkę można przytwierdzić betonowymi kotwami, idealne miejsce na jej instalację to więc wnęka w ścianie lub podłoga.

Kasetki i małe sejfy

Większość sejfów do domu najlepiej prezentuje się w zabudowie meblowej lub kiedy są ukryte w ścianie za regałem ze starymi książkami. Taka opcja, chociaż stanowi doskonałe tło do filmów, z różnych względów nie zawsze jest preferowana. Małe sejfy czy kasetki z oferty sklepu Fernand gwarantują wysoki stopień zabezpieczenia Waszego mienia bez potrzeby małego remontu albo zlecania budowy efektywnej komody z podwójnymi pleckami.

Jeśli szukacie małych sejfów z możliwością zmiany ich lokalizacji, polecamy dostępne w sklepie kasetki. Ich największą zaletą są z pewnością wymiary, które wyszczególniono na rysunkach technicznych w opisie produktów. Z powodzeniem zmieszczą się więc w szufladach czy szafkach. Wygodna rączka sprawia, że taki sejf jest mobilny, a wytrzymałe ścianki i zamek skutecznie zabezpieczają ukryte mienie niezależnie od jego rodzaju.

Sejfy domowe na klucze

Do małych sejfów do domu zaliczamy również skrzynki na klucze. Wiele z nich oferujemy w opcji do montażu na drzwiach, przy ścianie czy podłodze. Nie rzucają się w oczy, są więc idealne do ukrycia za meblami albo w szczelinach. Sejfy tego rodzaju ze sklepu Fernand otwiera się za pomocą dodatkowego klucza albo kilku rygli z ustawionym kodem. Mimo nazwy w skrzynkach na klucze z łatwością zmieścicie również biżuterię, pendrive’y lub karty pamięci.

Opisywane małe sejfy to doskonałe miejsce do przechowywania zapasowych kluczy do domu, warto więc zwrócić uwagę na rozwiązania do instalacji przy wejściu na posesję. Dzięki temu po zgubieniu czy przełożeniu kluczy dostęp do budynku wciąż będzie możliwy. Na wzmiankę zasługuje szczególnie sejf cylindryczny, wbudowany na przykład w słupek ogrodzeniowy. Taki sposób instalacji skutecznie chroni klucze przed działaniem wandali.

Sejfy do domu na broń

Każdy posiadacz broni musi zadbać o jej prawidłowe przechowywanie. Z tego względu w sklepie oferowane są sejfy i szafy na broń dla myśliwych oraz kolekcjonerów. Broń krótką z powodzeniem można przechowywać w małych sejfach do domu, natomiast broń długą – w specjalnych szafach. Dzięki nim zabezpieczycie się przed kradzieżami, a także nieuprawnionym użyciem. Niezależnie, czy wybór padnie na sejf elektroniczny, czy skrytkę na klucz, solidna stal gwarantuje maksimum ochrony przed dostępem osób postronnych.

Pistolety z powodzeniem można przechowywać także w specjalnych sejfach ognioodpornych. Broń powinna być jednak rozładowana na wypadek pożaru, aby wysoka temperatura nie doprowadziła do niebezpiecznego wystrzału. Przechowywanie amunicji w odpowiednim sejfie ognioodpornym także zapobiega ryzykownym sytuacjom – grube ścianki skrzynki skutecznie zatrzymują pociski nawet w przypadku znacznego czy gwałtownego wzrostu temperatury.

Wieloletnia gwarancja

W tej kategorii znajdziecie różnego rodzaju sejfy: elektroniczne, na klucz, o różnorodnych gabarytach oraz przeznaczeniach. Skrzynki Fernand są bezpieczne i dyskretne. Wśród nich z pewnością znajdziecie takie, które sprostają Waszym potrzebom. Małe sejfy domowe doskonale sprawdzają się przy przechowywaniu pamiątek rodzinnych, paszportów czy umów, natomiast większe szafy – do zabezpieczania broni palnej i amunicji.

Niezawodność to kryterium, na jakie koniecznie trzeba zwrócić uwagę. W sklepie oferowane są bezpieczne rozwiązania, dlatego wszystkie sejfy do domu czy firmy posiadają wieloletnią gwarancję. Oprócz grubości ścianek bardzo ważne są również rygle przy drzwiczkach, ponieważ to one zapobiegają otwarciu sejfu. W zależności od modelu nasze produkty wykazują odporność na działanie ognia i wilgoci, zaś duży ciężar skutecznie utrudnia kradzież zamkniętej skrzynki.