Filtruj według

Cena
Producenci
Gwarancja
Seria
Rozmiar
Zastosowanie
Rodzaj klucza
Rodzaj zamknięcia
Filtruj
    Kłódki nierdzewne

Kłódki nierdzewne

Kłódki, którymi zabezpieczamy drzwi i pojazdy znajdujące się na zewnątrz, muszą być nie tylko odporne na włamanie, ale także na warunki atmosferyczne. Najlepszym rozwiązaniem są więc kłódki nierdzewne - wytrzymałe, odporne na wilgoć i antywłamaniowe. Zainwestuj w produkt na lata, czyli kłódkę nierdzewną od Fernanda.

Kłódka na klucz MARINOX...

267,76 zł
  • Korpus ze stali nierdzewnej z osłonami uchwytów
  • Uchwyt ze stali nierdzewnej
  • Mechanizm kołkowy
  • Podwójny zamek kulkowy
  • Idealny do  użytku w wilgotnym środowisku  (łodzie itp.)
  • 2 stalowe klucze
  • Kłódki o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa

Kłódka wodoodporna - zabezpieczenie w każdych warunkach

Wszystkie elementy kłódki nierdzewnej - korpus, pałąk i wewnętrzny mechanizm - są w pełni odporne na korozję. Jeśli więc szukasz zamknięcia do bramy, furtki, zapięcia do roweru czy skutera, a także piwnic i strychów, w których panuje wilgoć, kłódka wodoodporna jest jedynym produktem, który nie zmieni swojej jakości w szkodliwych warunkach.

Właściwości korozyjne nie tylko zabezpieczają kłódkę nierdzewną przed pogodą, ale także utrudniają robotę włamywaczowi, który będzie próbował ją sforsować. Zamknięcie wykonane z nierdzewnych materiałów jest odporne na przecinanie czy piłowanie, więc nawet przy pomocy narzędzi trudno będzie rozwalić kłódkę wodoodporną.

 

Jaką kłódkę nierdzewną wybrać?

Kupując kłódkę wodoodporną, której nie grozi korozja, nie musisz martwić się już o materiał. Dobierz więc produkt pod względem rozmiaru. Im większy korpus kłódki nierdzewnej, tym solidniejszy model i lepsze zabezpieczenie. Tak samo lepiej wybrać grubszy pałąk, lecz nie za długi - zapas miejsca między uchem a bryłą kłódki ułatwia jej sforsowanie.