Filtruj według

Cena
Producenci
Gwarancja
Wykończenie
Zastosowanie
Rodzaj klucza
Rodzaj zamknięcia
Filtruj
    Do mebli

Do mebli

Zasuwki meblowe pełnią funkcję dodatkowego zamknięcia szaf i szafek, a przy tym mogą też odgrywać rolę dekoracyjną. To dobry pomysł na ochronę rzeczy osobistych w szatniach czy przechowalniach, czy na zapobieganie samoczynnemu otwieraniu się meblowych drzwiczek. Zasuwka do mebli jest niewielkim elementem, bardzo prostym w montażu. W sprzedaży dostępne są zasuwki meblowe o różnym kształcie i wymiarach.

Istotna jest też kolorystyka oraz wykończenie materiału (np. lakierowana powierzchnia). Spośród dziesiątek propozycji dostępnych w sklepie Fernand na pewno uda się wybrać dobrze dopasowane wizualnie i funkcjonalnie rozwiązanie!

Jeśli chciałbyś się poradzić, masz jakieś wątpliwości lub nie wiesz, który model zasuwki meblowej wybrać, zadzwoń lub napisz do nas – nasi specjaliści pomogą z przyjemnością!

Co wziąć pod uwagę podczas zakupu zasuwek do mebli?

  • Rodzaj zamknięcia – możesz zdecydować się na klasyczny rygiel bądź zamek automatyczny z gałką (pokrętłem). Oba rozwiązania mogą mieć różną wielkość i kształt – przykładowo rygiel może być prostokątny lub okrągły, a gałka mała, duża, kulista bądź płaska.
  • Aspekty wizualne – to ważne, aby zasuwki pasowały stylistycznie do mebli. Dlatego elementy te produkowane są różnych materiałów i wykończone na różne sposoby. Możesz zdecydować się na zasuwkę z mosiądzu, stali tłoczonej czy niklowanej. Wykończenie powierzchni może być lakierowane, satynowe czy matowe – wszystko zależy od Twojej wizji i upodobań.
  • Wymiary – wybierz wielkość zasuwki do mebli spośród różnych propozycji, dzięki czemu idealnie dopasujesz ten element do gabarytów mebla.