Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Gwarancja
Zastosowanie
Rodzaj klucza
Rodzaj zamknięcia
Filtruj

Zabezpieczenia

Szukasz zabezpieczenia swojego roweru, motocyklu lub laptopa? W takim razie dobrze trafiłeś! Na fernand.pl znajdziesz nie tylko systemy zabezpieczeń do domu i mieszkania, ale również najlepsze rozwiązania zabezpieczające jednoślady i drobne sprzęty w postaci specjalnych linek i zapięć.

Jeśli zależy Ci na danym pojeździe, zabezpieczenia montowane indywidualnie są koniecznością. W obecnych czasach dochodzi do coraz większej ilości kradzieży, w szczególności w dużych miastach, dlatego jedynie niestandardowe zabezpieczenia antykradzieżowe są w stanie zniechęcić i powstrzymać złodzieja przed dokonaniem kradzieży.

Na rynku jest dostępnych wiele systemów antykradzieżowych przeznaczonych do samodzielnego montażu i właśnie takie zabezpieczenia znajdziesz w naszym sklepie. Bezpieczeństwo naszych sprzętów jest najważniejsze, dlatego cała oferta produktów została przygotowana z myślą o wykorzystaniu zabezpieczeń w niezwykle prosty sposób, nawet przez osoby w podeszłym wieku!

Blokady antykradzieżowe rowerowe

Zakup roweru to czasami koszt kilku tysięcy złotych, ale nawet najtańsze modele powinny zostać odpowiednio zabezpieczone. Jednoślady są niezwykle często wybierane przez złodziei na kolejną zdobycz. Jeśli na czas zakupów, kawy lub odwiedzin u bliskich nie użyjemy zabezpieczenia, istnieje spore ryzyko, że nasz pojazd zniknie w ciągu zaledwie kilku chwil. Właśnie dlatego lepiej dmuchać na zimne i zawczasu wybrać odpowiednie zabezpieczenie antykradzieżowe w postaci zapięcia.

Najpopularniejszym rodzajem zabezpieczenia do roweru są linki rowerowe. Najczęściej wykonane są ze stali lub mocno splecionych metalowych drucików, które mają uniemożliwiać przecięcie. Linka zapinana jest na zamek zatrzaskowy, który możemy odblokować kluczykiem lub szyfrem. Na fernand.pl są również dostępne składane zabezpieczenia rowerowe i łańcuchy z zamkiem, czyli najmocniejsze zapięcia dostępne na rynku. Tak szeroka oferta z pewnością pozwoli Ci wybrać zabezpieczenie najbardziej odpowiadające Twoim preferencjom!

Zabezpieczenia przed kradzieżą motocykla

Kradzieże motocykli w naszym kraju są zdecydowanie rzadsze niż kradzieże rowerów, ale wciąż zauważalne. Złodzieje w tym przypadku najczęściej wykorzystują nieuwagę właściciela i brak zabezpieczenia pojazdu. Niestety kamery monitoringu lub garaże podziemne są niezbyt dobrym zabezpieczeniem, dlatego powinniśmy we własnym zakresie zadbać o odpowiednie zabezpieczenie motocykla. Na naszej stronie dostępne są produkty, które pozwolą Ci chronić swój motocykl znacznie lepiej i dokładniej, zmniejszając szanse na zabranie go przez złodzieja.

Zabezpieczenia na motocykl to przede wszystkim tak zwane blokady. Nawet najbardziej podstawowa wersja zablokuje ruch pojazdu, co znacząco opóźni poczynania złodzieja. Zabezpieczenia pozwalają na zamocowanie jednośladu do najbliższego wystającego elementu budynku lub barierki, dzięki czemu utrudnimy przeniesienie naszego motocykla. Nasze zabezpieczenia dostępne w sklepie internetowym są łatwe w transporcie, dlatego możemy je wykorzystać w każdej sytuacji. Nawet najprostsze zabezpieczenie w postaci łańcucha wystarczy, aby mniej doświadczony złodziej zrezygnował ze swoich planów.

Zabezpieczenia antykradzieżowe do hulajnogi

Hulajnogi elektryczne z każdym rokiem zyskują coraz większą popularność. Dzięki nim możemy w szybki i swobodny sposób poruszać się po mieście bez ryzyka stania w korkach. Środek transportu, tak samo jak wcześniej wspomniane pojazdy, jest jednak dość drogi, dlatego osoby trzecie bardzo chętnie wypatrują takowych pojazdów do kradzieży. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć zabezpieczenia idealnego do elektrycznych hulajnóg. Jest to świetne rozwiązanie dla posiadaczy jednośladów bez wbudowanego zabezpieczenia przed kradzieżą, chociaż nawet i w tym przypadku, dodatkowe zabezpieczenie antykradzieżowe jest warte uwagi.

Najbardziej popularnym rodzajem zabezpieczenia do hulajnogi jest blokada typu disc-lock, czyli blokada tarczy hamulcowej. Dzięki zabezpieczeniu obrót koła w pojeździe będzie niemożliwy, tym samym wykluczając możliwość jazdy. Niewątpliwą zaletą zabezpieczeń antykradzieżowych w sklepie fernand.pl jest ich rozmiar. Sprzęt jest niewielki, dlatego z łatwością możemy wciąż mieć go przy sobie, nawet w małej przegródce torebki.

Zabezpieczenia do laptopów

Laptop to doskonałe narzędzie do pracy. Możemy korzystać z niego nie tylko w domu, ale również w każdym dowolnym miejscu. Mobilność laptopów niesie ze sobą niestety również wiele zagrożeń. Każdy posiadacz przenośnego komputera powinien być niezwykle czujny, aby nieupoważnione osoby nie weszły w posiadanie przechowywanych w pamięci danych. W przypadku uniknięcia kradzieży świetnym rozwiązaniem będzie linka stalowa, inaczej nazywana Kensington lock.

Zabezpieczenia do laptopów działają podobnie, jak zabezpieczenia dla rowerów. Z wykorzystaniem stalowej linki możemy przytwierdzić laptopa do blatu, krzesła, czy też innego stałego elementu. Uniemożliwi to wyniesienie lub zrzucenie komputera. W celu uwolnienia blokady musimy użyć dołączonego do zestawu kluczyka albo zamka szyfrowego. W naszej ofercie dostępny jest drugi model, który jest bez wątpienia najskuteczniejszy. Potencjalny złodziej nie chcąc podejmować tak dużego ryzyka, od razu poszuka łatwiejszego celu.