Filtruj według

Cena
Producenci
Gwarancja
Zastosowanie
Filtruj
    Zawieszki z etykietą

Zawieszki z etykietą

Często to te pozornie mało ważne kwestie stają się zmorą dnia codziennego – tak jak przebieranie w pęku kluczy w poszukiwaniu tego pasującego, który dziwnym trafem zawsze okazuje się tym ostatnim z wypróbowanych. Na szczęście jest banalne, tanie i szybkie rozwiązanie tego problemu. To identyfikator do kluczy, czyli zawieszki z etykietą, która pozwoli szybko rozpoznać przeznaczenie każdego z nich – w najgrubszym nawet pęku. Zamówisz je już teraz w naszym sklepie – zapraszamy!

Breloczki do kluczy z opisem – czym różnią się te gadżety?

Breloczki-zawieszki do kluczy z opisem to najczęściej dość proste, ale sprytne gadżety – mamy zwykle plastikową formę z przezroczystym okienkiem, osłoniętym folią zabezpieczającą, do której wkładamy karteczkę. Na niej zapisujemy czy oznaczamy graficznie typ pomieszczenia, numer drzwi lub rodzaj zamku, do których dany klucz pasuje. W breloczku znajduje się mały otwór, przez który przełożony jest metalowy pierścień, mocowany kolejno do kluczy. Takie identyfikatory zazwyczaj sprzedawane są w komplecie kilku sztuk i dostępne w różnych kolorach.

Plastikowe zawieszki do kluczy niezależnie od producenta zwykle są podobne: różnią się najczęściej formą i rozmiarem – jedne są kanciaste, inne zaokrąglone, a jeszcze kolejne bardziej wydłużone. Kolejną kwestią jest wielkość okienka czy wkładu. Jeśli opis ma być dłuższy, precyzyjniejszy, zawierać dodatkowo np. nazwisko i imię czy dane kontaktowe, ten wkład musi być większy. Czasem zamiast folii stosuje się też po prostu plastikową klapkę.

W zależności od producenta i modelu breloczki mogą różnić się naturalnie jakością – zarówno samego materiału, jak i wykonania. Odmienne są też parametry techniczne. W sklepie Fernand.pl proponujemy zawieszki, które wyróżnia dobry stosunek jakości do ceny – trwałe, proste, praktyczne i niedrogie rozwiązania.

Zawieszki do kluczy plastikowe – dlaczego akurat ten materiał?

Większość dostępnych na rynku zawieszek do kluczy powstaje z polipropylenu – najlepszej jakości tworzywa do tego typu zastosowań. Czasem można także spotkać metalowe breloczki identyfikacyjne, ale to znacznie mniejsza grupa. Plastik ma tę przewagę, że jest wystarczająco trwały, aby podołać codziennemu użytkowaniu, a jednocześnie lekki: identyfikator do kluczy nie zwiększa więc ich ciężaru. Dodatkowo nie obija i nie rysuje innych przedmiotów przechowywanych w kieszeni, torebce czy plecaku. Istotną zaletą jest również cena produktu – dzięki zastosowaniu tworzywa gadżet jest tani, kosztuje kilka złotych za sztukę. W naszym sklepie ceny podane są zwykle za komplet zawieszek, a nie za jeden produkt.

Dodatkowo do zawieszek z tworzywa w różnych kolorach można dobrać również odpowiadające im gumowe lub plastikowe nakładki na klucze – całość ma wówczas jeszcze lepsze oznaczenie i jest rozpoznawalna na pierwszy rzut oka.

Kiedy sprawdzi się identyfikator-brelok do kluczy?

Zawieszki do kluczy z etykietą to gadżety wyjątkowo uniwersalne. Sprawdzają się w domu – możemy umieścić wszystkie klucze razem, a jednocześnie się w nich nie pogubić, oznaczając je odpowiednio względem drzwi (klatka, drzwi, skrzynka na listy, skrzynki techniczne itp.). A dzięki temu zminimalizować też ryzyko zgubienia czy zapodziania tych rzadziej używanych i ich gorączkowego poszukiwania w potrzebie.

Równie chętnie, jak w domu zawieszki do kluczy z opisem są wykorzystane w firmach czy obiektach publicznych – biurach, hotelach, restauracjach, przedszkolach czy szkołach itp. W takich budynkach identyfikatory do kluczy są wręcz niezbędne, bo mamy do czynienia już z nie z kilkoma, ale z kilkunastoma kluczami, a w dodatku także z wieloma ich użytkownikami. Zawieszki wprowadzają porządek i ułatwiają codzienną pracę właścicieli firm, zarządców budynków czy pracowników.

Nietypowa zawieszka identyfikacyjna do kluczy? Zrób ją sam!

Jeśli nie przepadasz za standardowymi, uniwersalnymi rozwiązaniami, możesz także samodzielnie przygotować unikatową zawieszkę z drewna, laminowanego kartonu czy aluminiowych płytek albo potraktować tę kupioną plastikową jako bazę i oryginalne ją ozdobić naklejkami bądź farbami. Do przymocowania przygotowanej zawieszki wykorzystaj aluminiowy karabinek z pierścieniem – to uniwersalne mocowanie, a zarazem trwałe i bezpieczne.

Brelok do kluczy z opisem – mała rzecz, a ułatwia życie!

Zawieszki do kluczy z opisem to jeden z tych małych, niepozornych i niedocenianych gadżetów, nad którymi zwykle się nie zastanawiamy, a które potrafią mocno ułatwić życie, oszczędzić czas, a przede wszystkim nerwy, czyli po prostu uczynić codzienność wygodniejszą. W naszym sklepie Fernand.pl zamówisz je sprawnie i komfortowo, a dostawa zostanie zrealizowana w ciągu 1-2 dni.

Oprócz praktycznych zawieszek do kluczy znajdziesz u nas też zabezpieczenia do drzwi, furtek, bram, okien, skrzynek czy mebli – antywłamaniowe zamki, solidne i nowoczesne kłódkiwkładki i zasuwy, a także systemy kontroli dostępu. Całości oferty dopełniają akcesoria drzwiowe i okienne Jeśli więc właśnie urządzasz lub remontujesz dom czy biuro, zapraszamy – znajdziesz tu wszystko, co potrzebne.