Filtruj według

Cena
Producenci
Gwarancja
Zastosowanie
Rodzaj klucza
Filtruj
    Zamki do skrzynek na listy

Zamki do skrzynek na listy

Zamek „skrzynkowy” to obowiązkowy element wyposażenia każdej skrzynki pocztowej, który zapobiega dostaniu się poufnych dokumentów w niepowołane ręce. Większość dostępnych w sprzedaży zamków do skrzynek na listy ma podobną budowę i mechanizm działania. Klucz do zamka uruchamia rygielek mechanizmu, który skutecznie blokuje drzwiczki skrzynki.

Zamki do skrzynek pocztowych są niewielkie i przeznaczone do samodzielnego montażu, który nie powinien przysporzyć większych problemów (nie są też potrzebne specjalistyczne narzędzia). Wybierając zamek do skrzynki pocztowej, należy zwrócić uwagę na jego wymiary (dostosować je do otworu w skrzynce) oraz na materiały, z których został wykonany. Te muszą być solidne (np. stal) i dobrze zabezpieczone przed korozją, odporne na wilgoć i niską temperaturę.

W sklepie Fernand możesz liczyć na specjalistyczną pomoc! Nie wiesz, który zamek do skrzynki wybrać, potrzebujesz pomocy w montażu? Skontaktuj się z  nami!

Zamek skrzynkowy + dwie...

26,88 zł

Zamek do skrzynki na listy. Korpus odlewany ze stopu metali. Mechanizm dysków obrotowych. Płaska krzywka + krzywka zagięta. 2 klucze niklowane w osłonie PVC. Śruba mocująca.

ZAMEK SKRZYNKOWY

32,19 zł

ZAMEK SKRZYNKOWY niklowany z zabierakiem 12 h do blachy 0,8-1,2 mm 2 klucze

                                 

                                             

 wysyłka w 24H!

  click&collect - odbierz w sklepie 

 30 dni na wymianę/zwrot

ZAMEK SKRZYNKOWY

32,19 zł

ZAMEK SKRZYNKOWY niklowany z zabierakiem 12 h odgietym do przodu do blachy 0,8-1,2 mm 2 klucze

                                 

                                             

 wysyłka w 24H!

  click&collect - odbierz w sklepie 

 30 dni na wymianę/zwrot

Zamek do skrzynki na listy,...

80,64 zł

Korpus ze stopu odlewanego. Mechanizm dysków obrotowych. 1 płaska krzywka i 1 krzywka zagięta w komplecie. 

2 niklowane klucze. Nakrętka mocująca.

 

                                 

                                             

 wysyłka w 24H!

  click&collect - odbierz w sklepie 

 30 dni na wymianę/zwrot

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu zamku do skrzynki pocztowej?

  • Jeśli wymieniasz stary zamek do skrzynki pocztowej, wybierz produkt o takich samym wymiarach i budowie.
  • Jeśli kupujesz zamek do nowej skrzynki na listy, zorientuj się, czy został w niej już przygotowany otwór pod zamek. W innym razie konieczne będzie wywiercenie odpowiedniego otworu.
  • Gdy już kupisz zamek do skrzynki, to przed jego montażem sprawdź poprawne działanie zamka – kluczyk musi pracować sprawnie, bez oporu i zacinania.
  • Wybierz zamek do skrzynki pocztowej z odpowiednich materiałów – np. stalowy. Zamki mogą różnić się kolorem i wykończeniem (np. chromowane, niklowane). Aspekty wizualne także są istotne – wybierz zamek, który będzie dobrze komponował się ze skrzynką pocztową.
  • Upewnij się, że zamek został dobrze zabezpieczony przed korozją (gwarancja producenta). Zamek musi być odporny na wilgoć i niską temperaturę, powinien działać bez zarzutu niezależnie od warunków pogodowych.
  • Zwróć uwagę na klucze do zamka – warto wybrać te z dodatkową wygodną osłoną PVC. Standardowo w komplecie powinny znaleźć się dwa klucze.