Nasze usługi

Nasze usługi

Nasze usługi

Fernand Polska oferuje najszerszy wybór części ślusarskich i okuć online. Nasza specyfika polega na tym, że dzięki naszym zespołom i spersonalizowanym usługom jesteśmy w stanie zaoferować Ci produkty, które dostosowują się do Twoich potrzeb .

Nasze zespoły składają się  z ekspertów w dziedzinie okuć i ślusarstwa,  aby jak najlepiej doradzić Państwu i móc zaoferować następujące usługi:

Klucz ujednolicony

Schemat organizacyjny

Duplikacja kluczy

Duplikacja wkładek

Klucz unikalny

Jaki jest unikalny klucz?

Unikalny klucz to uniwersalny system otwierania.

Klucz może zatem otworzyć zestaw wkładek, zamków, kłódek, a nawet skrzynkę pocztową.

 

Operacja

Zamek, zatrzask, wkładka, wszystkie drzwi w domu , a nawet w biurze mogą korzystać z systemu Unique Key.  

Ograniczeniem jest to, że punkty zamykania wyposażone są w cylinder wyprodukowany w fabrykach naszego dostawcy Thirard.

Jedną z największych zalet jednego klucza jest radykalne zmniejszenie liczby kluczy potrzebnych do otwierania różnych wejść w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. To rozwiązanie ułatwiające codzienne życie. Oszczędza to również czas, który poświęcałeś na szukanie odpowiedniego klucza do otwarcia konkretnych drzwi.

Zasada jednego klucza umożliwia wyposażenie mieszkań, domów, mieszkań, biur itp. w liczne punkty dostępowe. Aby sprostać tym potrzebom, należy dokładnie przemyśleć projekt i zdecydować, który dostęp ma być kontrolowany unikalnym kluczem. Dodatkowo w celu dobrania odpowiedniego rozmiaru wkładki (30x30mm, 30x40mm, 40x50mm itp.) należy wziąć pod uwagę grubość montowanych drzwi. Jeśli cylinder nadmiernie wystaje, staje się wrażliwy i mniej bezpieczny.

Wiele produktów można połączyć jednym kluczem, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby. Odkryj różne możliwości, takie jak cylindry, rygle, krzywki, zamki ścienne, kłódki...

Schemat organizacyjny

Co to jest schemat organizacyjny?

Schemat blokowy odpowiada systemowi kodowania klucza w celu otwarcia zestawu drzwi i punktów dostępu za pomocą jednego klucza.

W odróżnieniu od systemu Unique Key polega na hierarchii otwierania drzwi. Klucze są uporządkowane według uprawnień dostępu.

 

Operacja

W zależności od potrzeb nasi eksperci pomogą zdefiniować kluczowe poziomy.

Istnieją 3 poziomy kluczy: otwarcie centralne, przejście częściowe i przejście ogólne.

Schemat organizacyjny ma wiele istotnych zalet, takich jak np. zabezpieczenie towarów poprzez lepszą kontrolę praw dostępu do wrażliwych instalacji lub bezpieczeństwo ludzi poprzez kontrolę dostępu do niebezpiecznych instalacji lub pomieszczeń technicznych na terenie zakładu, zysk ekonomiczny poprzez kontrolę kosztów produkcji liczby kluczy.

Istnieje wiele możliwości schematów organizacyjnych, czy to z centralnym otwarciem, przejściem ogólnym i/lub częściowym. Każde rozwiązanie jest odpowiedzią na konkretną potrzebę, a Twój schemat organizacyjny idealnie dopasowuje się do potrzeb zabezpieczanego miejsca lub miejsc.

Duplikacja klucza

Co to jest duplikacja klucza?

Dorabianie własnych kluczy polega na dorobieniu jednego lub kilku dodatkowych kluczy.

 

Jak zrobić ?

Aby otrzymać kopię kluczy, będziemy potrzebować kopii karty nieruchomości i adresu.

Po otrzymaniu przedmiotów możemy poprosić o nowy klucz.

Duplikacja wkładki cylindrycznej

Czy znasz system „otwierania”?

Bezpieczeństwo i praktyczność, tzw. zestawy „na ten sam klucz” pozwalają na otwieranie partii produktów tym samym kluczem.

W przeciwieństwie do Klucza Pojedynczego, który jest przeznaczony do otwierania zestawu dostępowego, w szczególności dla osoby fizycznej, system „otwierania” dotyczy partii kłódek, cylindrów… do użytku raczej przeznaczonego dla profesjonalistów.

 

Zdefiniuj potrzebę

W zależności od Twoich potrzeb nasi eksperci mogą skierować Cię do gamy produktów spełniających Twoje kryteria wyboru.

Niezależnie od tego, czy do użytku na zewnątrz, do użytku w pomieszczeniach, do drzwi, do kratek... pomożemy Ci zdefiniować odpowiednią gamę produktów podobnych do kluczy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz