Filtruj według

Cena
Producenci
Gwarancja
Zastosowanie
Rodzaj klucza
Rodzaj zamknięcia
Filtruj
    Zabezpieczenia motocyklowe

Zabezpieczenia motocyklowe

Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, czy doświadczonym motocyklistą, sklep Fernand doradzi Ci i pomoże wybrać blokadę motocyklową, której faktycznie potrzebujesz. Aby uniknąć bycia jedną z wielu ofiar kradzieży motocykli, musisz wybrać najlepsze możliwe zabezpieczenie motocyklowe bądź zabezpieczenie skutera.

Zabezpieczenie antykradzieżowe motocykla - im szybciej, tym lepiej!

Zabezpieczenia motocyklowe to różnorodna grupa produktów, które najlepiej kupić z pomocą specjalisty. W sklepie Fernand zabezpieczenie antykradzieżowe motocyklu jest dobierane do budżetu, którym dysponują nasi Klienci, ale przede wszystkim do poziomu bezpieczeństwa, który chcą zapewnić swoim pojazdom. Indywidualne podejście jest tylko jedną z wielu korzyści ze współpracy z nami - dostarczymy Twoją blokadę motocyklową w dowolne miejsce za darmo przy przekroczeniu odpowiedniej kwoty.

Nasze profesjonalne wsparcie techniczne sprawi, że wybór zabezpieczenia motocyklowego będzie szybki i łatwy. Dlatego nie warto z tym zwlekać - niewłaściwie chroniony pojazd jest kuszącą propozycją dla okolicznych złodziei, tym bardziej, jeśli zostawiamy go bez odpowiedniej blokady motocyklowej przez dłuższy czas.

 

Blokada motocyklowa - którą wybrać?

W internetowym sklep Fernand oferujemy różne typy zabezpieczeń motocyklowych po to, by każdy z Was mógł wybrać produkt odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom i specyfice miejsca, w którym pojazd jest zostawiany na dłuższy czas. Specjalizujemy się w artykułach ślusarskich, dlatego ochroną przed niepożądanym dostępem zajmujemy się codziennie - stąd zaufanie Klientów do naszych blokad motocyklowych, które pozwalają na uniknięcie przykrej niespodzianki w postaci pustego miejsca parkingowego po naszym środku transportu.

 

Rodzaje zabezpieczeń motocyklowych w sklepie Fernand

Najskuteczniejszym rodzajem zabezpieczenia motocyklowego jest blokada motocyklowa ze sztywnym kabłąkiem w kształcie litery U, ze względu na wysoką odporność i trudność przecięcia. Dostępna jest w różnych rozmiarach. Ten typ blokady motocyklowej należy dobierać ostrożnie, ponieważ jej uchwyt musi być w stanie prawidłowo zablokować koło. Powinien więc być do niego idealnie dopasowany. Blokada motocykla dla maksymalnego bezpieczeństwa musi również umożliwiać przymocowanie motocykla do stałej powierzchni. Blokada motocyklowa w kształcie litery U to nic innego niż popularny rowerowy U-lock, który bazuje na tym samym mechanizmie - solidnym stalowym pręcie wygiętym w odpowiedni kształt. U-lock może być stosowany także jako zabezpieczenie skutera.

Wysokiej jakości rodzajem blokady motocyklowej jest też łańcuch. Mniej bezpieczny niż blokada ze sztywnym kabłąkiem typu U, ale ma tę zaletę, że jest mniej obszerny i znacznie łatwiejszy do zainstalowania ze względu na swoją elastyczność. Ten rodzaj blokady motocykla musi umożliwiać zabezpieczenie Twojego pojazdu poprzez przymocowanie go do stałej powierzchni. Zabezpieczenie motocyklowe w postaci łańcucha jest wzbogacone o rękaw, który stanowi dodatkową ochronę przed sforsowaniem blokady. Otulinę wykonuje się z wytrzymałego nylonu lub PVC. W połączeniu z nawęglanym i ocynkowanym łańcuchem ze stali i mocną kłódką to zabezpieczenie motocyklowe stanowi bardzo konkurencyjny produkt w naszej ofercie zabezpieczeń.

Kolejny typ zabezpieczenia motocyklowego to blokada tarczy hamulcowych. Mała i łatwa w transporcie, może być używana jako element dodatkowy do blokady motocyklowej ze sztywnym kabłąkiem w kształcie litery U lub łańcucha. Możesz jej również używać przy krótkich postojach.

Kolejnym typem blokady jest kotwa. Zabezpieczenie motocykla jest wówczas bardzo trudne do pokonania dla złodzieja, ponieważ montuje się je w betonie. Blokada motocyklowa w postaci kotwy przydaje się więc głównie w miejscach, w których pojazd stacjonuje regularnie, np. na podziemnym parkingu czy w garażu. Najlepiej połączyć dwa typy zabezpieczeń motocyklowych - kotwę i U-lock lub łańcuch w nylonowym rękawie, żeby zapewnić najwyższy z możliwych poziom ochrony.