Do metalowych kurtyn

Do metalowych kurtyn

Zamki nawierzchniowe do metalowych kurtyn pozwalają zamknąć zabezpieczony kurtyną lokal, przestrzeń przemysłową czy strefę pożarową bądź inny wydzielony obszar w obiektach handlowych czy użyteczności publicznej. Zamek nawierzchniowy, montowany bezpośrednio na kurtynie, uniemożliwi przedostanie się na chroniony teren osób nieupoważnionych. 

Tego typu zamki są skuteczną ochroną antywłamaniową, a jednocześnie ich montaż jest nieskomplikowany i szybki. Zamki nawierzchniowe do metalowych kurtyn – odpowiednio odporne na przecinanie czy wywiercanie, można wyposażyć w solidną, wysokiej klasy wkładkę odporną na często stosowane przez włamywaczy techniki.

Jeśli masz pytania, wątpliwości, potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego zamka nawierzchniowego, zadzwoń lub napisz do nas. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, by wybrać dla Ciebie optymalny, spełniający oczekiwania zamek.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zamki nawierzchniowe do metalowych kurtyn: na co zwrócić uwagę?

  • Klasa zabezpieczenia. Każdy zamek i wkładka są przydzielone do stosownej klasy zgodnej z europejskimi normami, a producenci umieszczają te informacje na swoich wyrobach. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na klasę odporności antywłamaniowej oraz ogniowej (zwłaszcza w przypadku kurtyny wydzielającej strefę pożarową).
  • Materiały i ich obróbka. Warto wybrać taki zamek, który został wyprodukowany z odpowiednio solidnych i trwałych materiałów. To wieloletnia inwestycja – o ile wkładkę warto raz na czas wymienić, to sam zamek powinien na długo zachować swoje nienaganne właściwości.