Do metalowych kurtyn

Do metalowych kurtyn

Zamki nawierzchniowe do metalowych kurtyn pozwalają zamknąć zabezpieczony kurtyną lokal, przestrzeń przemysłową czy strefę pożarową bądź inny wydzielony obszar w obiektach handlowych czy użyteczności publicznej. Zamek nawierzchniowy, montowany bezpośrednio na kurtynie, uniemożliwi przedostanie się na chroniony teren osób nieupoważnionych. 

Tego typu zamki są skuteczną ochroną antywłamaniową, a jednocześnie ich montaż jest nieskomplikowany i szybki. Zamki nawierzchniowe do metalowych kurtyn – odpowiednio odporne na przecinanie czy wywiercanie, można wyposażyć w solidną, wysokiej klasy wkładkę odporną na często stosowane przez włamywaczy techniki.

Jeśli masz pytania, wątpliwości, potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego zamka nawierzchniowego, zadzwoń lub napisz do nas. Nasi specjaliści z Fernand dołożą wszelkich starań, by wybrać dla Ciebie optymalny, spełniający oczekiwania zamek.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zamki nawierzchniowe do metalowych kurtyn: na co zwrócić uwagę?

  • Klasa zabezpieczenia. Każdy zamek i wkładka są przydzielone do stosownej klasy zgodnej z europejskimi normami, a producenci umieszczają te informacje na swoich wyrobach. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na klasę odporności antywłamaniowej oraz ogniowej (zwłaszcza w przypadku kurtyny wydzielającej strefę pożarową).
  • Materiały i ich obróbka. Warto wybrać taki zamek, który został wyprodukowany z odpowiednio solidnych i trwałych materiałów. To wieloletnia inwestycja – o ile wkładkę warto raz na czas wymienić, to sam zamek powinien na długo zachować swoje nienaganne właściwości.