Używamy plików cookie w celu poprawy jakości korzystania ze strony internetowej. Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.

Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj
    Szafy na broń

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 564,00 zł - 6 878,00 zł

Gwarancja

Gwarancja

Rodzaj zamknięcia

Rodzaj zamknięcia

Rodzaj klucza

Rodzaj klucza

Szafy na broń

Amatorzy polowań zdają sobie sprawę z niebezpieczeństwa, jakie stanowi broń palna dla Twojej rodziny, a w szczególności dla Twoich dzieci. Aby zabezpieczyć broń i ograniczyć ryzyko wypadków, należy wybrać bezpieczną i odporną szafę. Aby ci pomóc, sklep Fernand oferuje wybór szaf na klucz lub szyfrowych, które służą do przechowywania broni w bezpiecznym miejscu. To prawdziwe sejfy ogniowe!

Jak wybrać szafę na broń?

Pierwszą kwestię, którą należy wziąć pod uwagę przy wyborze szafy na broń jest liczba sztuk broni do przechowywania. Szafa jest dostępna w różnych rozmiarach w zależności od liczby przechowywanych strzelb. Rodzaj zamknięcia należy również wybrać zgodnie z pożądanym poziomem bezpieczeństwa. Sklep Fernand oferuje zamknięcie na klucz lub zamek szyfrowy. Jeśli zdecydujesz się na szafę na klucz, pamiętaj, aby trzymać klucze przy sobie i z dala od dzieci, aby uniknąć wypadku. Jeśli zaś, wybierzesz szafę na zamek szyfrowy, nigdy nie powierzaj tej kombinacji osobie, która nie ma umiejętności niezbędnych do posługiwania się bronią.

W koszyku znaleziono 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Szafa na broń BRISSAC 2...

2 564,41 zł
Zamknięcie na klucz. Zamek na klucze dwupinowe asymetryczne. Klucz uwięziony przy otwartym zamku. Zamknięcie na dwa rygle 18 mm. Grubość ścianek: 2 mm. Grubość drzwi: 3 mm. Przegrody na 5 sztuk broni, dywanik na dnie szafki. 2 otwory montazowe na tylnej sciance i na spodzie. 2 klucze.

Szafa na broń CARDIFF 4...

5 319,79 zł
Zamknięcie na szyfr. Zamek elektroniczny na szyfr. 3-8 cyfr, mozliwosc zmiany kombinacji. Zasilanie 4 bateriami 1,5 V typu LR6 (baterie w komplecie). Zamknięcie na 4 rygle 20 mm. Grubość ścianek: 2,5 mm. Grubość drzwi: 4 mm. Przegrody na 5 sztuk broni, dywanik na szafki. Wewnetrzna kasetka na amunicje z Zamknięciem na wkladke bebenkowa (2 klucze). Uchwyt na akcesoria na drzwiach 4 otwory montazowe na tylnej sciance. 2 klucze awaryjne.