Klamki balkonowe

Klamki balkonowe

Nawet tak niepozorny element wyposażenia naszych domów jak klamka do drzwi balkonowych może mieć swoją bardziej nowoczesną, bezpieczną i praktyczną formę! Wystarczy, że zaufasz sprawdzonemu sprzedawcy akcesoriów ślusarskich i zabezpieczeń, a znajdzie się również u Ciebie. Zobacz ofertę sklepu Fernand.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Klamka do drzwi balkonowych z zamkiem - zabezpieczenie przed włamaniem

Klamki z zamkiem do okna balkonowego i sąsiadujących z nim drzwi są niezbędnym zabezpieczeniem domków jednorodzinnych i obiektów firmowych, a także lokali, które znajdują się na parterze. Złodzieje mogą dostać się do środka nie tylko przez główne drzwi - czasem wybierają inne drogi. Jedną z nich jest właśnie balkon.

Klamki z zamkiem do drzwi balkonowych podwyższają więc poziom bezpieczeństwa w domu i mieszkaniu, zwłaszcza jeśli balkon jest łatwo dostępny z zewnątrz. Jeśli chcesz zadbać o odporność lokalu na włamanie, koniecznie zabezpiecz nie tylko drzwi wejściowe, ale też balkonowe.

Klamka z zamkiem do drzwi balkonowych a dziecko

Dzieci bardzo chętnie robią to, czego im zakazujemy. Sam komunikat, że nie wolno im wychodzić na balkon, może więc nie wystarczyć. Najlepszym zabezpieczeniem dla maluchów będzie więc klamka z zamkiem do drzwi balkonowych. Rodzice chowają mały, poręczny kluczyk i eliminują ryzyko groźnego wypadku.

Balkon warto zabezpieczyć już od pierwszych lat życia dziecka. Maluch szybko rośnie i nim się obejrzysz, przestanie raczkować i zacznie dosięgać ręką klamki do drzwi balkonowych.

Dwustronne klamki do drzwi balkonowych

Czemu drzwi balkonowe mają klamkę tylko z jednej strony? Na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi i zamiast jej szukać, najlepiej zamontować klamkę też od zewnątrz. Przebywając na balkonie, można wówczas zamknąć drzwi i nie wpuszczać chłodnego powietrza czy hałasu z dworu do środka. Koniecznie wybierz wtedy klamki balkonowe z zamkiem, żeby komfort szedł w parze z podniesieniem bezpieczeństwa.