Opróżnij swoje kieszenie, wybierz Master Key

Opróżnij swoje kieszenie, wybierz Master Key

- Kategorie : Blog

Co to jest unikalny klucz?

Zasada unikalnego klucza polega na tym, że do sterowania całym domem potrzebny jest tylko jeden klucz. Zamykaj i odblokowuj drzwi wejściowe, garaż, bramę, zamek, kłódkę, piwnicę, szopę ogrodową... A nawet jeśli masz drugi dom, wszystko za pomocą tego samego klucza! Nie musisz już nosić ze sobą 3 kompletów kluczy, ten pomysł pozwoli Ci odciążyć Twoją torbę i kieszenie, zabierając ze sobą tylko jeden klucz.

Jak to działa?

Każdy unikalny zestaw kluczy jest wykonywany na zamówienie. Po złożeniu zapytania za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej Fernand's Counter, kosztorys zostanie wysłany do Państwa w ciągu 48 godzin.

Po zatwierdzeniu kosztorysu, Państwa zestaw jest wykonywany w fabryce na miarę. Szybko otrzymasz swój unikalny zestaw kluczy gotowy do montażu. To proste i skuteczne!

Jakie są zalety unikalnego klucza?

Zaletą jest oczywiście zmniejszenie liczby kluczy, ale także możliwość wyboru. Rozwiązanie to oferuje możliwość wykonania kłódek, rygli, cylindrów i zamków powierzchniowych i jest dostarczane z żądaną liczbą kluczy dwustronnych. Karta własności jest również dostarczana i będzie wymagana przez producenta przy każdym żądaniu reprodukcji.

Ten unikalny klucz pozwoli Ci uniknąć szukania klucza do drzwi wejściowych w zimowe wieczory. Oszczędza to również kłopotów z zakupem kolorowych tulejek do rozróżniania kluczy.

Dzięki niemu nie musisz brać ze sobą torebki, gdy idziesz pobiegać lub pojeździć na rowerze. Unika się w ten sposób dużych szafek na klucze, które zawsze są pełne. Nie wspominając już o tym, kiedy chcesz oddać swój klucz przyjacielowi.

Lista zalet jest długa... Dlatego pozwolimy Ci wyobrazić sobie resztę!

Jakie są wady unikalnego klucza?

Minie trochę czasu zanim przyzwyczaisz się do nowego, odchudzonego breloka. Uważaj na chwilową panikę: nie zgubiłeś kluczy, po prostu je masz!

Możesz również denerwować swoich przyjaciół, mówiąc im zbyt wiele o swoim znalezisku, ale to dla ich własnego dobra.

Jesteś zainteresowany? Poproś o bezpłatną wycenę już teraz. Wejdź na naszą stronę internetową i wyślij nam swoje zapytanie poprzez formularz kontaktowy.

Udostępnij

Dodaj komentarz