Montaż zamków, wkładek, klamek, sejfów i nie tylko - oferta usług sklepu Fernand

Montaż zamków, wkładek, klamek, sejfów i nie tylko - oferta usług sklepu Fernand

- Kategorie : Blog

Jaki jest numer telefonu na pogotowie zamkowe? 517 071 012! Po wybraniu go otrzymasz: fachowe doradztwo, szeroki wybór produktów, wymianę zamka i inne usługi ślusarskie na terenie Warszawy i okolic, ale przede wszystkim - wieloletnie bezpieczeństwo. A to wszystko w jednym miejscu - w internetowym sklepie z zamkami Fernand.

Wymiana zamków - Warszawa

Kiedy należy kupić nowy zamek do drzwi? Nie tylko jak stary się zupełnie zepsuje, ale także gdy jego działanie się pogorszy. Wymieniamy zamki lub same wkładki do drzwi w wielu sytuacjach, które mogą przydarzyć się każdemu z nas.

Gubiąc klucze, nie powinniśmy się długo zastanawiać - wymiana zamka w drzwiach to konieczność. Nie wahaj się i zadbaj o bezpieczeństwo Twoje i pozostałych domowników. Wymianę zamka w Warszawie najlepiej powierzyć tej samej firmie, od której kupiliśmy okucie - w Fernandzie wiemy najlepiej, jak ważna jest znajomość działania i budowy produktów, które montujemy.

Przeprowadzasz się do nowego domu lub mieszkania? Zmieniasz siedzibę firmy? Wymiana zamków podniesie poziom ochrony obiektu. Nie wiemy, jak zastane zamki były używane, czy eksploatowano je prawidłowo i przez ile lat służyły byłym właścicielom. Nowo zamontowany zamek to 100% wartości produktu. Nie czekaj, aż zamek w drzwiach sam odmówi posłuszeństwa i przestanie działać - wykonamy Dla Ciebie wymianę zamków na terenie całej Warszawy w ciągu dwóch dni.

Serwis zamków - ile kosztuje wymiana zamków w drzwiach?

W koszty wymiany wlicza się po pierwsze ceny zamków, zależne głównie od materiału, z którego je wykonano i klasy bezpieczeństwa. Porównaj zamki nawierzchniowe, zamki wpuszczane lub inny typ okuć, którego właśnie potrzebujesz.

Nie wiesz, czym kierować się przy wyborze? Pomożemy Ci na każdym etapie transakcji. Nasze wieloletnie doświadczenie i techniczna wiedza gwarantują fachowe doradztwo przed kupieniem zamka, a co więcej - zamówiony produkt sami zamontujemy.

Cena montażu zamka zależy od tego, jaki towar wybierzesz. Chętnie negocjujemy z naszymi Klientami koszt wymiany zamka. Im bardziej skomplikowany mechanizm, tym dłużej może zająć instalacja. Cena montażu jest więc uzależniona od roboczogodzin - każda kosztuje 100 zł.

Za dojazd do Twojego domu lub firmy na terenie Warszawy nie płacisz, jeśli znajduje się do 5 km od naszej siedziby na Radzymińskiej. Nasi specjaliści z przyjemnością upewnią się, że sprzedany przez nich produkt zostanie poprawnie zamontowany i eksploatowany, dlatego wolą zrobić to samodzielnie.

Mieszkasz pod Warszawą? To cudownie - chętnie zwiedzimy okolicę, a wymiana zamka w drzwiach nadal będzie możliwa do 10 km od miasta. Wyprawy do miejsc oddalonych o ponad 5 km od siedziby sklepu Fernand są z wiadomych względów bardziej kosztowne, dlatego liczymy 0,9 zł za każdy kilometr.

Zakres wymiany zamków - co montujemy?

Dobra wiadomość - montujemy wszystko! Każdy zamek lub inny wyrób ślusarski (a mamy sporą różnorodność produktów) z naszego internetowego sklepu możesz zamówić z instalacją na terenie całej Warszawy i okolic. W magazynie Fernanda czekają na Ciebie:

 1. Zamki nawierzchniowe - w drzwiach wejściowych do domu, mieszkania, firmy itp. pełnią funkcję dodatkowego zabezpieczenia, lecz w drzwiach do pokoju mogą grać już główną rolę. Montujemy je na skrzydle drzwi za pomocą odpowiednio dopasowanych wierteł i narzędzi. Nasza wymiana zamków zapewnia Ci stabilnie zamocowany rygiel i odpowiednio umiejscowiony zaczep. Montujemy je nie tylko w drzwiach, ale w dowolnym wybranych przez Ciebie miejscu - w oknach, bramach i furtkach.
 2. Zasuwy - alternatywa dla zamków nawierzchniowych, otwierana tylko po jednej stronie drzwi.
 3. Zamki wpuszczane - najlepsze zamki do zabezpieczania drzwi! Montujemy je wewnątrz skrzydła, dlatego lepiej je stabilizują i chronią dostępu. Przed instalacją możemy wspólnie wybrać produkt dostosowany do parametrów drzwi i oczekiwanego zabezpieczenia przed włamaniem. Otrzymasz również dopasowany do zamka, estetyczny szyld. Zamki wpuszczane są wyposażone w zatrzask, zasuwę, blokadę, wkładkę cylindryczną lub bolce przy zamkach wielopunktowych.
 4. Zamki do mebli - jeśli potrzebujesz zamka w drzwiach do zabezpieczenia ważnych dokumentów lub innych prywatnych rzeczy, proponujemy Ci okucia do mebli. Świadczymy usługi wymiany zamków skrzynkowych na nowe, estetyczne modele, które możesz wybrać z naszej oferty,
 5. Wkładki - wymiana wkładek skutecznie podwyższa poziom ochrony dostępu, np. kiedy zgubisz klucz. Montujemy zarówno wkładki cylindryczne, jak i profilowe (podwójne, półwkładki, wkładki z gałką).
 6. Sejfy - pomagamy dobrać zabezpieczenie adekwatne do wartości Twoich cennych przedmiotów i wykonujemy montaż sejfu wolnostojącego lub wbudowanego w ścianę bądź mebel. Znajdziesz u nas również skrzynki na klucze, kasetki do sklepów czy szafy na broń.
 7. Klamki - te niepozorne elementy wyposażenia pomieszczeń przykuwają uwagę głównie wtedy, kiedy są nieestetyczne i niewygodne. Unikniesz tego, powierzając nam pomoc w wyborze i montaż klamki od drzwi. Cena takiej usługi to 100 zł za każdą rozpoczętą roboczogodzinę, czyli tyle samo co wymiana zamków (Warszawa i okolice).

Nasi klienci korzystają z usługi wymiany zamków na terenie Warszawy od Fernanda, ponieważ w naszej firmie można znaleźć zabezpieczenie do każdego typu drzwi. Zamów montaż zamków do drzwi wejściowych do domu lub mieszkania, a także do:

 • furtki,
 • garażu,
 • łazienki,
 • piwnicy,
 • placu budowy,
 • metalowej kurtyny,
 • skrzynki na listy,
 • szafy.

Wymiana zamka w drzwiach antywłamaniowych

Jeśli szukasz zamka do drzwi wejściowych, który będzie miał najwyższą klasę antywłamaniową dla domów i mieszkań, skontaktuj się z nami. Nawet jeśli drzwi miały już wbudowane zamki, można je wymienić, kiedy się zużyją. Nie zostawimy Cię z jednym zestawem zamków na całe życie. Nasze produkty sprawdzają się zarówno w drzwiach niewymagających wysokiego poziomu ochrony, jak i drzwiach wejściowych do mieszkania czy firmy, które muszą skutecznie i długotrwale chronić obiekt, mienie i osoby.

Ile czasu zajmuje montaż zamka?

Czas montażu nowego zamka różni się w zależności od niezależnych od nas warunków i niedogodności, które mogą wystąpić w trakcie prac.

Jeśli jednak wszystko przebiegnie zgodnie z planem, nasza praca nie przekroczy:

 • 30-45 min - wymiana lub montaż klamek, wkładek i rozet,
 • 1 h - wymiana lub montaż zamków wpuszczanych i blokad okiennych,
 • 1-2 h - wymiana lub montaż zawiasów, zapornic, wrzeciądzów, zasuwek, zamków nawierzchniowych i blokad łazienkowych,
 • 2-3 h - wymiana lub montaż samozamykaczy,
 • 3-4 h - wymiana lub montaż sejfu i zamków nawierzchniowych 3-punktowych.

Od kupienia zamków do drzwi na naszej stronie do montażu poczekasz tylko jeden, maksymalnie dwa dni. Jeśli jednak sprawa jest pilna, nie zostawimy Cię w potrzebie. Kup produkt do godziny 12, a dostarczymy Ci go w Warszawie jeszcze w ten sam dzień.

FAQ:

Jak szybko mogę zamówić wymianę zamków w Warszawie?

Zamontujemy u Ciebie nowy zamek w ciągu jednego lub dwóch dni od kupienia go w naszym sklepie z zamkami online. Wykonujemy wymiany od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16.

Ile kosztuje montaż zamków do drzwi?

Do ceny zamówionego produktu dolicz 100 zł od każdej zaczętej roboczogodziny - czasy trwania montażu zamieściliśmy w artykule.

Czy mogę zamówić usługę montażu zamków w okolicach Warszawy?

Tak - dojedziemy do 10 km poza miasto.

Powiązane posty

Udostępnij

Dodaj komentarz