Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów marki Thirard

Thirard to średniej wielkości firma licząca 450 zmotywowanych współpracowników. Ta wielkość umożliwia bezpośrednie relacje między zespołami. Ponadto management poziomy i funkcjonowanie w trybie projektów sprzyja zaangażowaniu każdego pracownika w każdym sektorze. Thirard przywiązuje ogromną wagę do funkcjonowania serwisu klienta. Dedykowane zespoły wykazują się dyspozycyjnością i uwagą w przypadku każdego kontaktu z konsumentem czy firmami. Ta kultura i waloryzacja człowieka przejawia się także w jakości relacji z klientem zewnętrznym. Zespoły ds. handlowych pracujące w terenie pod szyldem Thirard są cenione za bliskość i uwagę w relacji z klientem.

W 1920 roku, po uzyskaniu dyplomu inżyniera i zdobyciu pierwszego doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej, Fernand Thirard przejmuje sklep produkujący kłódki i zakłada swoją firmę. Dzięki doświadczeniu zdobytym w przemyśle tworzy własne narzędzia produkcyjne i w duchu innowacji handlowej tworzy swoją markę: FTH. Tak powstają fundamenty filozofii Thirard. Jean Pierre Chivot, wnuk Fernanda, obejmuje stanowisko dyrektora handlowego w 1975 (następnie przejmuje kierownictwo nad całą firmą) i wychodzi z nowymi pomysłami urozmaicenia produkcji. W oparciu o wiedzę techniczną zdobytą przy produkcji kłódek z metalu Pan Chivot postanawia wyprodukować rygle i zamki. Następnie dojdą cylindry europejskie i 3-punktowe zamki. Pan Chivot uzupełnia katalog tradycyjnych wyrobów ślusarskich o wyposażenie drzwi i okien, drobne artykuły żelazne, klamki…
Ta kompletna oferta pozwoli firmie Thirard odpowiedzieć na zapotrzebowanie związane z rozwojem dystrybucji i rozwinąć ofertę innych marek i sklepów z narzędziami istniejących na rynku.
Thirard stał się głównym podmiotem na rynku dystrybucji we Francji. Jest także obecny w sektorach handlu materiałami, okuć budowlanych i zaopatrzenia przemysłowego. Kontynuując inwestycje zgodnie z tą samą zasadą niezależności technicznej i finansowej, 4. generacja rodziny wkracza w XXI wiek w duchu otwartości i z energią niezbędną, aby prowadzić firmę będącą w trakcie przemian.
Od 2015 Barnabé Chivot popycha Thirard w nowe obszary w materii technologii cyfrowej, innowacji, dystrybucji i obecności w świecie, aby zyskać na zdolnościach adaptacyjnych i trafności oferty. Z 300 pracownikami we Francji, 150 w Europie i Azji, Thirard realizuje 53M€ obrotu i kontynuuje swój rozwój dzięki niezłomnej woli podbijania rynku, nienaruszonej od powstania firmy, oraz dzięki wszystkim talentom współtworzącym markę.

Zamek na 1/2 obrotu 1 klucz

66,99 zł
Obudowa z tłoczonej stali. Końcówki okrągłe stalowe. Możliwość odwrócenia o pół obrotu bez demontażu skrzynki. Gładka stal. Mechanizm na 2 obroty. Średnica trzpienia 8 mm, rozstaw 72 mm. 1 klucz. 12 wariantów klucza.

Zamek do drzwi z wkładką...

112,05 zł
Kasetka ze stali tłoczonej. Stalowe czoło z zaokrąglonymi końcami. Zapadka półobrotowa odwracalna bez konieczności demontowania kasetki. Zapadka ze stopu metali, ocynkowana. Płaska stalowa zasuwka. Średnica trzpienia 8 mm, rozstaw 90 mm.