Filtruj według

Kategorie
Cena
Gwarancja
Seria
Wykończenie
Poziom zabezpieczeń
Rozmiar
Zastosowanie
Typ drzwi
Rodzaj klucza
Rodzaj zamknięcia
Filtruj

Lista produktów marki Thirard

Thirard to średniej wielkości firma licząca 450 zmotywowanych współpracowników. Ta wielkość umożliwia bezpośrednie relacje między zespołami. Ponadto management poziomy i funkcjonowanie w trybie projektów sprzyja zaangażowaniu każdego pracownika w każdym sektorze. Thirard przywiązuje ogromną wagę do funkcjonowania serwisu klienta. Dedykowane zespoły wykazują się dyspozycyjnością i uwagą w przypadku każdego kontaktu z konsumentem czy firmami. Ta kultura i waloryzacja człowieka przejawia się także w jakości relacji z klientem zewnętrznym. Zespoły ds. handlowych pracujące w terenie pod szyldem Thirard są cenione za bliskość i uwagę w relacji z klientem.

W 1920 roku, po uzyskaniu dyplomu inżyniera i zdobyciu pierwszego doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej, Fernand Thirard przejmuje sklep produkujący kłódki i zakłada swoją firmę. Dzięki doświadczeniu zdobytym w przemyśle tworzy własne narzędzia produkcyjne i w duchu innowacji handlowej tworzy swoją markę: FTH. Tak powstają fundamenty filozofii Thirard. Jean Pierre Chivot, wnuk Fernanda, obejmuje stanowisko dyrektora handlowego w 1975 (następnie przejmuje kierownictwo nad całą firmą) i wychodzi z nowymi pomysłami urozmaicenia produkcji. W oparciu o wiedzę techniczną zdobytą przy produkcji kłódek z metalu Pan Chivot postanawia wyprodukować rygle i zamki. Następnie dojdą cylindry europejskie i 3-punktowe zamki. Pan Chivot uzupełnia katalog tradycyjnych wyrobów ślusarskich o wyposażenie drzwi i okien, drobne artykuły żelazne, klamki…
Ta kompletna oferta pozwoli firmie Thirard odpowiedzieć na zapotrzebowanie związane z rozwojem dystrybucji i rozwinąć ofertę innych marek i sklepów z narzędziami istniejących na rynku.
Thirard stał się głównym podmiotem na rynku dystrybucji we Francji. Jest także obecny w sektorach handlu materiałami, okuć budowlanych i zaopatrzenia przemysłowego. Kontynuując inwestycje zgodnie z tą samą zasadą niezależności technicznej i finansowej, 4. generacja rodziny wkracza w XXI wiek w duchu otwartości i z energią niezbędną, aby prowadzić firmę będącą w trakcie przemian.
Od 2015 Barnabé Chivot popycha Thirard w nowe obszary w materii technologii cyfrowej, innowacji, dystrybucji i obecności w świecie, aby zyskać na zdolnościach adaptacyjnych i trafności oferty. Z 300 pracownikami we Francji, 150 w Europie i Azji, Thirard realizuje 53M€ obrotu i kontynuuje swój rozwój dzięki niezłomnej woli podbijania rynku, nienaruszonej od powstania firmy, oraz dzięki wszystkim talentom współtworzącym markę.

Kłódka Lock out 40 mm...

52,62 zł

Nieprzewodzacy korpus z tworzywa ABS. kabłąk ze stali hartowanej. Zamek pinowy. Podwójne ryglowanie. Klucz uwięziony: aby można bylo wyjać klucz, kłódka musi byc zamknięta. 1 klucz. W zestawie komplet etykiet.

Kłódka Lock out 40 mm...

52,62 zł
Nieprzewodzacy korpus z tworzywa ABS. kabłąk ze stali hartowanej. Zamek pinowy. Podwójne ryglowanie. Klucz uwięziony: aby można bylo wyjać klucz, kłódka musi byc zamknięta. 1 klucz. W zestawie komplet etykiet.

Wkładka SA 30 x 90 mm,...

48,11 zł

Kluczowe punkty:

  • Wkładka o profilu europejskim
  • Wkładka o standardowym poziomie bezpieczeństwa
  • 5-pinowy mechanizm
  • Ochrona przed wyrwaniem
  • 3 stalowe klucze ząbkowane
  • Poziom zabezpieczenia: 3/10